Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → NAPITAK EVERY DAY JABUKA 2L
NAPITAK EVERY DAY JABUKA 2L
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 8606100139309
59,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi
30,00 din/l
Najskuplje je 61,13 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
59,99 din30,00 din/l
-
Profi7 radnji u 6 mesta59,99 din30,00 din/l
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 59,00 – 62,57 din61,13 din30,57 din/l+1,14 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 59,99 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 59,99 | 59,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Napitak Every day Jabuka 2l PETMega Maxi, Profi
- NAPITAK EVERY DAY JABUKA 2LUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT PEACH 0.33L
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+31 prodavnica242,12 din/l
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT TROPIC 0.33L
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+30 prodavnica242,12 din/l
−20%NAPITAK AQUA VIVA SPORT CRANBERRY 0.33L
- Senta Promet%79,90
- ZAM%79,90
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica242,12 din/l
−22%NAPITAK NEXT CLASSIC BRESKVA 1.5L BRIK
- Aman%159,99
- Cash & Carry Plus169,99
- Trnava Promet183,00
+23 prodavnice106,66 din/l
−26%NAPITAK POWERADE MOUNTAIN BLAST IZOTONIK 0.5L PET
- Cash & Carry Plus94,99
- Transkom 9495,00
- ZAM%99,90
+23 prodavnice189,98 din/l
−26%NAPITAK POWERADE ACTIVE WATER LEMON LIME 0.5L
- Cash & Carry Plus99,99
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+21 prodavnica199,98 din/l
−26%NAPITAK POWERADE ACTIVE WATER PEACH APPLE 0.5L
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
- Gomex%99,99
+21 prodavnica199,80 din/l
−26%NAPITAK POWERADE MOUNTAIN BLAST ZERO 0.5L
- Cash & Carry Plus94,99
- Idea%99,99
- Mercator%99,99
+17 prodavnica189,98 din/l









