Cene → Alkoholna pića → Vino Penušavo Srebrna Penina Muskat 0,75 l

Vino Penušavo Srebrna Penina Muskat 0,75 l
Pakovanje 750 ml 5 prodavnica Barkod 3830000344074
869,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
1.159,99 din/l
Najskuplje je 1.399,00 din, +61% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
869,99 din1.159,99 din/l
-
900,00 din1.519,99 din1.200,00 din/l+30,01 din
-
900,00 din1.539,99 din1.200,00 din/l+30,01 din
-
900,00 din1.569,99 din1.200,00 din/l+30,01 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta1.399,00 din1.865,33 din/l+529,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Roda · Mercator · Idea · Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 869,99 | 1.519,99 |
| 19.09.2026. | 869,99 | 1.519,99 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 1.519,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- VINO SREBRNA RADGONSKA PENINA MUSKAT 0.75LCash & Carry Plus
- VINO SREBR RADG PENINA MUŠKAT 0.75LIdea, Mercator, Roda
- VINO PENUŠAVO SREBRNA PENINA MUSKAT 0,75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −63 % po l
Slatko belo penušavo vino Catherina 0,75L
- Mere323,90
- Senta Promet339,90
431,87 din/l
−61 % po lVino Penušavo Hugo Rose Zova Limeta 0,75 l
- Soulfood339,99
- Cash & Carry Plus349,99
- Čutura349,99
+1 prodavnica453,32 din/l
−55 % po lVino Penušavo Morando Araldi Demisec 0,75 l
- Super Vero389,99
- Roda419,99
- Mercator449,99
+3 prodavnice519,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 1 l NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
Vino Belo Tikveš Smederevka 1 l
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
- Trnava Promet489,00
+37 prodavnica469,99 din/l
−11%Vino Voćno Sangria Crvena Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
- ZAM%399,90
+37 prodavnica389,00 din/l
Vino Roze Tikveš 1 l
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
Vino Voćno Kupina Čoka 0,75 l
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- VUM499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−26%Vino Crveno Ždrepčeva Krv Čoka 0,75 l
- VP Dima414,00
- Maxi Online%419,99
- Soulfood421,90
+33 prodavnice552,00 din/l
Vino Voćno Sangria Bela Čoka 1 l
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
- Tekijanka404,99
+32 prodavnice389,00 din/l
−5%Vino Belo Ždrebac Čoka 1 l
- Mere271,00
- Šumadija Market279,00
- Trnava Promet%288,00
+31 prodavnica271,00 din/l














