Cene → Alkoholna pića → VINO PENUŠAVO ARALDI 0.75L

VINO PENUŠAVO ARALDI 0.75L
Pakovanje 750 ml 7 prodavnica Barkod 8007531111146
349,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor
466,65 din/l
Najskuplje je 499,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
349,99 din466,65 din/l
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49349,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6349,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 15349,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb349,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68349,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36349,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad389,99 din519,99 din/l+40,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta419,99 din559,99 din/l+70,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd449,99 din599,99 din/l+100,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta459,99 din613,32 din/l+110,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 483,90 – 529,27 din499,02 din665,36 din/l+149,03 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta499,99 din666,65 din/l+150,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 349,99 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 449,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ARALDI BRUT 0.75L DEMISECAleksandrović
- VINO PENUSAVO PROSECCO ARALDI DEMI SEC A8LAroma, City
- VINO PEN ARALDI DEMI 0,75 MORANDOIdea, Mercator, Roda
- VINO PENUŠAVO MORANDO ARALDI DEMISEC 0.75LSuper Vero
- VINO PENUŠAVO ARALDI 0.75LUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 1L NB
- Trnava Promet386,00
- Aleksandrović389,99
- Sunce (Qvattro)389,99
+38 prodavnica386,00 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA CRVENA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Mere392,90
+37 prodavnica369,99 din/l
VINO BELO SMEDERVKA TIKVEŠ 1L
- Transkom 94369,00
- Lidl469,99
- Cash & Carry Plus484,99
+37 prodavnica369,00 din/l
VINO ROZE TIKVEŠ 1L
- Trnava Promet443,00
- Cash & Carry Plus449,99
- Sunce (Qvattro)459,99
+36 prodavnica443,00 din/l
−9%VINO VOĆNO KUPINA ČOKA 0,75L
- Šumadija Market389,90
- Cash & Carry Plus499,99
- Fortuna Market%499,99
+35 prodavnica519,87 din/l
−22%VINO CRVENO ŽDREPČEVA KRV ČOKA 0.75L
- Aleksandrović399,99
- Univerexport%399,99
- VP Dima414,00
+33 prodavnice533,32 din/l
−22%VINO VOĆNO SANGRIA BELA ČOKA 1L
- Aleksandrović369,99
- Trnava Promet389,00
- Cash & Carry Plus399,99
+32 prodavnice369,99 din/l
−39%VINO ROZE TIKVEŠ 0.75L
- Idea · Mercator · Roda%389,99
- Aman%499,99
- Cash & Carry Plus499,99
+29 prodavnica519,99 din/l










