Cene → Sveže i prerađeno meso → Mesni narezak u omotaču 0,300/12
Mesni narezak u omotaču 0,300/12
Pakovanje 300 g 1 prodavnica Barkod 8600084050728
299,99 din
najjeftinije u prodavnici Mega Maxi, na akciji do 14.10.
999,97 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
299,99 din349,99 din999,97 din/kg
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 349,99 | 708,31 |
| 01.09.2026. | 349,99 | 708,31 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Mesni narezak u omotacu Yuhor 300gMega Maxi
- Mesni narezak u omotaču 0,300/12Yuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−63 % po kgMesni Narezak Compass 400 g
- Cash & Carry Plus149,99
- Mere156,90
- Trnava Promet164,00
+9 prodavnica374,98 din/kg
−63 % po kgMesni Narezak 400 g Filleny Foods
- Tekijanka149,99
- Senta Promet179,99
- Prima199,00
+1 prodavnica374,98 din/kg
−61 % po kgMesni Narezak Ćureći Stari Beograd 400 g
- Cash & Carry Plus154,99
- Trnava Promet178,00
- Podunavlje179,99
+7 prodavnica387,48 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Mesni Narezak Carnex 150 g
- Prima%145,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+32 prodavnice972,67 din/kg
−25%Mesni Narezak 100 g Folija Carnex
- Morava%94,90
- VP Dima%109,90
- Univerexport%109,99
+27 prodavnica949,00 din/kg
−15%Mesni Narezak Moja Neoplanta 150 g
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+27 prodavnica733,27 din/kg
−18%Mesni Narezak Yuhor 150 g
- Leon%119,99
- Europrom139,90
- Morava%144,90
+25 prodavnica799,93 din/kg
Mesni Narezak Goveđi Moja Neoplanta 150 g
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
Mesni Obrok Carnex 150 g
- Metro114,49
- VUM125,99
- Euro Ša M127,00
+17 prodavnica763,27 din/kg
Mesni Narezak Pikant Carnex 100 g
- Metalac Market129,00
- Fortuna Market134,99
- Šumadija Market139,00
+14 prodavnica1.290,00 din/kg
Mesni Narezak Stari Beograd 400 g
- Profi139,99
- Mega Maxi142,99
- Cash & Carry Plus154,99
+14 prodavnica349,98 din/kg




















