Cene → Sveže i prerađeno meso → Mesni Narezak Ćureći Stari Beograd 400 g

Mesni Narezak Ćureći Stari Beograd 400 g
Pakovanje 400 g 10 prodavnica Barkod 8606010192289
154,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
387,48 din/kg
Najskuplje je 219,00 din, +41% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
154,99 din387,48 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta178,00 din445,00 din/kg+23,01 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu179,99 din449,98 din/kg+25,00 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta179,99 din449,98 din/kg+25,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta189,99 din474,98 din/kg+35,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta199,00 din497,50 din/kg+44,01 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta199,00 din497,50 din/kg+44,01 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta199,90 din499,75 din/kg+44,91 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta199,99 din499,98 din/kg+45,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu219,00 din547,50 din/kg+64,01 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 154,99 | 194,50 |
| 02.10.2026. | 154,99 | 194,50 |
| 22.09.2026. | 154,99 | 189,50 |
| 01.09.2026. | 154,99 | 199,00 |
Promene cene
- Univerexport 02.10. 169,99 → 189,99 din +12%
- Podunavlje 30.09. 169,99 → 179,99 din +6%
- Univerexport 22.09. 214,99 → 169,99 din -21%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- NAREZAK CURECI 400gr STARI BEOGRADCash & Carry Plus
- CURECI NAREZAK ST.BEOGRAD 400gEuroprom
- CURECI NAREZAK 400g STARI BEOGRADLuki, Trlić
- CURECI NAREZAK STARI BEOGRAD 400grPodunavlje
- NAREZAK CURECI 400G STARI BEOGRAD COMPASPrima
- Cureci narezak 400g #12 Stari Beograd TGKRIČ
- NAREZAK ĆUREĆI 400G STARI BEOGRADTekijanka
- Cureci narezak 0400 Stari Beograd 12Trnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−35%Mesni Narezak Carnex 150 g
- Prima%145,90
- Cash & Carry Plus149,99
- Idea · Mercator · Roda%149,99
+32 prodavnice972,67 din/kg
−25%Mesni Narezak 100 g Folija Carnex
- Morava%94,90
- VP Dima%109,90
- Univerexport%109,99
+27 prodavnica949,00 din/kg
−15%Mesni Narezak Moja Neoplanta 150 g
- Metalac Market%109,99
- Tekijanka114,99
- Transkom 94119,99
+27 prodavnica733,27 din/kg
−18%Mesni Narezak Yuhor 150 g
- Leon%119,99
- Europrom139,90
- Morava%144,90
+25 prodavnica799,93 din/kg
Mesni Narezak Goveđi Moja Neoplanta 150 g
- VUM131,99
- Cash & Carry Plus149,99
- RIČ154,99
+18 prodavnica879,93 din/kg
Mesni Obrok Carnex 150 g
- Metro114,49
- VUM125,99
- Euro Ša M127,00
+17 prodavnica763,27 din/kg
Mesni Narezak Pikant Carnex 100 g
- Metalac Market129,00
- Fortuna Market134,99
- Šumadija Market139,00
+14 prodavnica1.290,00 din/kg
Mesni Narezak Stari Beograd 400 g
- Profi139,99
- Mega Maxi142,99
- Cash & Carry Plus154,99
+14 prodavnica349,98 din/kg











