Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE GUMENE SOUR STRIPES RAINBOW LOL 90G
BOMBONE GUMENE SOUR STRIPES RAINBOW LOL 90G
Pakovanje 90 g 2 prodavnice Barkod 8713600010196
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
2.222,11 din/kg
Najskuplje je 325,82 din, +63% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din2.222,11 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 292,80 – 332,42 din325,82 din3.620,22 din/kg+125,83 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 199,99 | 262,91 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 262,91 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GUM.BOMB.LOOKO SOUR STR.RAINBOW 90GAleksandrović
- BOMBONE GUMENE SOUR STRIPES RAINBOW LOL 90GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −64 % po kg
BOMBONE GUMENE SOUR COLA AF CANDY 100G
- Cash & Carry Plus78,98
- Medius94,49
- Univerexport134,98
789,80 din/kg
−62 % po kgBOMBONE GUMENE SOUR BEARS PIONIR 100G
- Europrom84,00
- VUM129,99
- Super Vero132,99
+7 prodavnica840,00 din/kg- −62 % po kg
Gumene bombone MINICCO 0075 sour belt 12
- Trnava Promet63,00
- Euro Ša M77,00
- VP Dima77,00
840,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Leon95,99
- Trnava Promet97,00
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Šumadija Market99,90
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica999,00 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Šumadija Market99,90
- Cash & Carry Plus99,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
- VP Dima%137,90
+33 prodavnice1.199,90 din/kg
−18%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
- Idea · Mercator · Roda%69,99
+30 prodavnica1.815,79 din/kg
BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Cash & Carry Plus62,99
- Lidl63,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg















