Cene → Lična higijena i kozmetika → BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 220ML

BALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 220ML
Pakovanje 220 ml 23 prodavnice Barkod 8700216500555
482,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
2.190,91 din/l
Najskuplje je 849,99 din, +76% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
482,00 din2.190,91 din/l
-
539,99 din725,17 din2.454,50 din/l+57,99 din
-
539,99 din725,17 din2.454,50 din/l+57,99 din
-
539,99 din725,17 din2.454,50 din/l+57,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta547,00 din2.486,36 din/l+65,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula549,99 din2.499,95 din/l+67,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta569,00 din2.586,36 din/l+87,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta569,90 din2.590,45 din/l+87,90 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta579,99 din2.636,32 din/l+97,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu589,00 din2.677,27 din/l+107,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik589,99 din2.681,77 din/l+107,99 din
-
Univerexport akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 660,99 – 792,99 din589,99 din745,99 din2.681,77 din/l+107,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta599,00 din2.722,73 din/l+117,00 din
-
599,99 din769,99 din2.727,23 din/l+117,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu609,99 din2.772,68 din/l+127,99 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta629,99 din2.863,59 din/l+147,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta657,00 din2.986,36 din/l+175,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta659,00 din2.995,45 din/l+177,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta679,99 din3.090,86 din/l+197,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad725,99 din3.299,95 din/l+243,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta744,99 din3.386,32 din/l+262,99 din
-
779,99 din3.545,41 din/l+297,99 din
adrese radnji ▾
- Beograd · Metro, Zemun779,99 din
- Beograd · Metro, Krnjača779,99 din
- Beograd · Metro, Vidikovac779,99 din
- Novi Sad · Metro779,99 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta849,99 din3.863,59 din/l+367,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 482,00 | 643,50 |
| 01.09.2026. | 482,00 | 657,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BALZAM ZA KOSU PANTENE REPAIR&PROTECT 3MM 220MLAroma, City
- REGENERATOR PANTEN 3MM REPAIR&PROTECT 220MLCash & Carry Plus
- MASKA ZA KOSU 3MM PANTEN REPAIR & PROTECT MASKA 220MLČutura
- PANTENE REPAIR&PROTECT regenerator 220mldm
- PANTENE 3MM REP&PROT.220ml-555Europrom
- REGENERATOR PANTENE 220ML 3MM REPAIR PROTECTFortuna Market
- BALZAM 3MM REP&PRO 220ML PANTENEIdea, Mercator, Roda
- PANTENE 3MM REPAIR&PROTECT REGENERATOR 220MLLilly
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−10 % po lBALZAM ZA KOSU REPAIR&PROTECT PANTENE 275ML
- Idea%539,99
- Mercator%539,99
- Roda%539,99
+7 prodavnica1.963,60 din/l
−62 % po lBALZAM ZA KOSU SCHAUMA REPAIR 250 ML
- Aleksandrović209,99
- Euro Ša M215,00
- Prima255,50
+3 prodavnice839,96 din/l
−45 % po lBALZAM ZA KOSU U SPREJU SOS REPAIR FRUCTIS 200ML
- Aleksandrović239,90
- Trnava Promet%329,00
- Euro Ša M%336,90
+21 prodavnica1.199,50 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−57%BALZAM ZA KOSU U SPREJU ULTIM.REPAIR GLISS 200ML
- Metro%289,00
- Aleksandrović339,90
- Fortuna Market%369,99
+30 prodavnica1.445,00 din/l
−35%BALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea%229,99
- Mercator%229,99
- Roda%229,99
+24 prodavnice919,96 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU TOTAL REPAIR ELSEVE 200ML
- Aleksandrović329,90
- Lidl423,49
- dm429,00
+24 prodavnice1.649,50 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 200ML
- Aleksandrović329,90
- Lidl423,49
- dm429,00
+23 prodavnice1.649,50 din/l
−14%BALZAM ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 200ML
- Aleksandrović289,90
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Podunavlje%349,99
+23 prodavnice1.449,50 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU U SPREJU HYALURON PUMP ELSEVE 200ML
- dm429,00
- Idea%429,99
- Mercator%429,99
+22 prodavnice2.145,00 din/l
−25%BALZAM ZA USNE ORIGINAL LABELLO 4.8G
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−22%BALZAM ZA KOSU TRI ŽELJE 250ML
- Trnava Promet138,00
- Idea%139,99
- Mercator%139,99
+22 prodavnice552,00 din/l




