Cene → Slatkiši i žitarice → Gumene bombone tpagte kola-jagoda 75g
Gumene bombone tpagte kola-jagoda 75g
Pakovanje 75 g 2 prodavnice Barkod 8682091109859
79,99 din
najjeftinije u prodavnici VUM
1.066,53 din/kg
Najskuplje je 81,00 din, +1% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,99 din1.066,53 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd81,00 din1.080,00 din/kg+1,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 79,99 | 80,50 |
| 01.09.2026. | 79,99 | 80,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Gumene bombone tpagte kola-jagoda 75gŠumadija Market
- GUMENE BOMB ŠPAGETE COLA JAGODA 75GVUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −47 % po kg
Gumene Bombone Jelly Bears 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −47 % po kg
Gumene Bombone Jelly Cola 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg - −47 % po kg
Gumene Bombone Jelly Teeth 100 g
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%Gumene bombone HARIBO cola 0025 50
- Trlić39,00
- Idea · Mercator · Roda%40,00
- Trnava Promet47,00
+10 prodavnica1.560,00 din/kg
Gumene bombone BERRIES kupina malina 0100 Pionir 20
- Trnava Promet106,00
- Trlić119,00
- Fortuna Market119,90
+9 prodavnica1.060,00 din/kg
Gumene Bombone Yummi Gummi Cupcakes 70 g
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Metalac Market69,00
+6 prodavnica855,71 din/kg
Gumene bombone BEBETO Fast food 30g 24
- Trlić59,00
- Trnava Promet59,00
- Aleksandrović59,99
+6 prodavnica1.966,67 din/kg
Gumene Bomone Banana Amos 65 g
- Aman179,99
- Euro Ša M192,00
- Aleksandrović199,99
+4 prodavnice2.769,08 din/kg
−18%Gumene Bombone SOUR PATCH TROPICAL 0080 24
- Cash & Carry Plus89,99
- Idea · Mercator · Roda%89,99
- Trnava Promet96,00
+2 prodavnice1.124,88 din/kg
Gumene Bombone Yummi Gummi Donuts 70 g
- Europrom59,90
- ZAM59,90
- Senta Promet73,20
+3 prodavnice855,71 din/kg- −19%
Gumene bombone MENTINA miks 0080
- Mikromarket%61,99
- Euro Ša M64,00
- Trnava Promet64,00
+3 prodavnice774,88 din/kg













