Cene → Hleb i peciva → Hleb beli rezani 450g don don
Hleb beli rezani 450g don don
Pakovanje 450 g 3 prodavnice Barkod 8606107922492
79,90 din
najjeftinije u prodavnici Europrom
177,56 din/kg
Najskuplje je 99,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
79,90 din177,56 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd81,00 din180,00 din/kg+1,10 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta99,99 din222,20 din/kg+20,09 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 79,90 | 81,00 |
| 01.09.2026. | 79,90 | 81,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HLEB BELI REZANI 450GR DON DONEuroprom
- HLEB BELI REZANI 450G DONDONSenta Promet
- Hleb beli rezani 450g don donŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −44 % po kg
HLEB BELI REZANI 500G GRANO DORO
- Idea · Mercator · Roda49,99
99,98 din/kg
−38 % po kgPET MINUTA HLEB BELI REZANI 500G (400G + 100G)
- Soulfood55,00
- Euro Ša M62,00
- Europrom65,00
+11 prodavnica110,00 din/kg
−27 % po kgHLEB BELI REZANI TRIVIT 500G
- Europrom65,00
- Mikromarket88,00
- BB Trade100,38
+5 prodavnica130,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+29 prodavnica211,11 din/kg
Hleb Tost putero Tvojih 5 minuta 500g
- Cash & Carry Plus139,99
- Super Vero164,99
- Univerexport165,99
+28 prodavnica279,98 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea · Mercator · Roda94,99
- Maxi Online · Mega Maxi96,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+24 prodavnice190,00 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+21 prodavnica599,97 din/kg














