Cene → Alkoholna pića → Lav pivo svetlo staklo 330 ml
Lav pivo svetlo staklo 330 ml
Pakovanje 330 ml 4 prodavnice Barkod 8600102672987
65,90 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
199,70 din/l
Najskuplje je 77,00 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
65,90 din199,70 din/l
-
Prima59 radnji u 31 mestu71,50 din216,67 din/l+5,60 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta71,97 din218,09 din/l+6,07 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd77,00 din233,33 din/l+11,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 65,90 | 71,74 |
| 01.09.2026. | 65,90 | 71,74 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO LAV 0.33L NBBB Trade
- LAV 0,33 NBEuro Ša M
- PIVO LAV 0.33 ST.CARLSBERPrima
- Lav pivo svetlo staklo 330 mlŠumadija Market
- PIVO LAV 0.33L SHRINK 24#Transkom 94
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −59 % po l
Master pivo svetlo staklo 500 ml
- Šumadija Market41,00
- Prima62,00
82,00 din/l - −30 % po l
PIVO ZAJECARSKO SVETLO 0,5 STAKLO
- Cash & Carry Plus69,99
- VUM79,99
- Šumadija Market80,00
139,98 din/l - −50 % po l
BG SVETLO PIVO 0.5L PB
- Sunce (Qvattro)50,00
- Šumadija Market57,00
100,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

LAV PIVO TWIST BRESKVA 0,5L
- Euro Ša M88,00
- Šumadija Market89,90
- Trlić109,90
+5 prodavnica176,00 din/lLAV PIVO PREMIUM FLEX 20L BURE NP
- Fortuna Market4.199,90
- Soulfood4.455,00
- Roda4.509,99
+3 prodavnice210,00 din/lLAV PIVO 0.40 NRB
- Sunce (Qvattro)49,99
- Euro Ša M77,00
- Prima82,50
+2 prodavnice124,98 din/lLAV PIVO 1.75 L PET
- Sunce (Qvattro)139,99
- Transkom 94144,90
- Euro Ša M165,00
+2 prodavnice79,99 din/lLAV PIVO 1l PET
- Aleksandrović119,99
- Sunce (Qvattro)134,90
- Prima148,00
+2 prodavnice119,99 din/l
LAV TWIST LIMUN 0,5L
- Transkom 9479,90
- Euro Ša M89,00
- Šumadija Market89,00
+1 prodavnica159,80 din/l
LAV PIVO 0.33L CAN
- Sunce (Qvattro)49,99
- Luki59,90
- Soulfood66,99
151,48 din/lLAV TWIST JAGODA 0.5 L CAN
- Euro Ša M88,00
- Transkom 9489,90
- Prima92,50
176,00 din/l









