Cene → Alkoholna pića → LAV TWIST JAGODA 0.5 L CAN
LAV TWIST JAGODA 0.5 L CAN
Pakovanje 500 ml 1 prodavnica Barkod 8600331001695
89,90 din
najjeftinije u prodavnici Transkom 94
179,80 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
89,90 din179,80 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 88,00 | 89,90 |
| 01.09.2026. | 88,00 | 89,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO TWIST JAGODA CAN 05Euro Ša M
- LAV TWIST JAGODA 0.5 L CANLuki
- PIVO TWIST JAGODA 0.5L LIPrima
- LAV TWIST JAGODA 0.5L CAN24#Transkom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
LAV PIVO PREMIUM FLEX 20L BURE NP
- Fortuna Market4.199,90
- Soulfood4.455,00
- Roda4.509,99
+3 prodavnice210,00 din/l
LAV PIVO TWIST BRESKVA 0,5L
- Šumadija Market89,90
- Trlić109,90
- Transkom 94115,00
+3 prodavnice179,80 din/l
LAV PIVO 0.33L CAN
- Sunce (Qvattro)49,99
- Luki59,90
- Soulfood66,99
151,48 din/lLAV PIVO 0.40 NRB
- Sunce (Qvattro)49,99
- BB Trade87,97
- Šumadija Market90,00
124,98 din/lLAV PIVO 1.75 L PET
- Sunce (Qvattro)139,99
- Transkom 94144,90
- Aleksandrović269,99
79,99 din/lLAV PIVO 1l PET
- Aleksandrović119,99
- Sunce (Qvattro)134,90
- Luki149,00
119,99 din/l
LAV TWIST LIMUN 0,5L
- Transkom 9479,90
- Šumadija Market89,00
- Trlić99,00
159,80 din/l
LAV PIVO PREMIUM 0.5 CAN 18+6 PACK
- Aleksandrović79,99
- Leon79,99
159,98 din/l









