Cene → Slatkiši i žitarice → BOMBONE GUMENE PEACH RINGS BEBETO 80G

BOMBONE GUMENE PEACH RINGS BEBETO 80G
Pakovanje 80 g 30 prodavnica Barkod 8690146658412
82,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
1.037,38 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 129,99 din, +57% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
Univerexport najjeftinije akcija do 30.09.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 110,72 – 125,70 din82,99 din123,20 din1.037,38 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd89,90 din1.123,75 din/kg+6,91 din
-
89,90 din110,00 din1.123,75 din/kg+6,91 din
-
94,90 din109,00 din1.186,25 din/kg+11,91 din
-
94,99 din129,99 din1.187,38 din/kg+12,00 din
-
94,99 din124,99 din1.187,38 din/kg+12,00 din
-
94,99 din119,99 din1.187,38 din/kg+12,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula99,99 din1.249,88 din/kg+17,00 din
-
Aleksandrović19 prodavnica: 99,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Samarinovac, Štubik99,99 din1.249,88 din/kg+17,00 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3399,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4999,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 699,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/599,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb99,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3899,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 799,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2699,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1099,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1599,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb99,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-299,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb99,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6899,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3699,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 699,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9999,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29699,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb99,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta106,00 din1.325,00 din/kg+23,01 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik109,99 din1.374,88 din/kg+27,00 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad109,99 din1.374,88 din/kg+27,00 din
-
Čutura39 radnji u 17 mesta109,99 din1.374,88 din/kg+27,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu109,99 din1.374,88 din/kg+27,00 din
-
110,00 din124,99 din1.375,00 din/kg+27,01 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta114,97 din1.437,13 din/kg+31,98 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din1.437,50 din/kg+32,01 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta116,90 din1.461,25 din/kg+33,91 din
-
119,00 din1.487,50 din/kg+36,01 din
adrese radnji ▾
- mesto nije navedeno · Metro119,00 din
- Beograd · Metro, Zemun119,00 din
- Beograd · Metro, Krnjača119,00 din
- Beograd · Metro, Vidikovac119,00 din
- Kragujevac · Metro119,00 din
- Niš · Metro119,00 din
- Šabac · Metro119,00 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta119,00 din1.487,50 din/kg+36,01 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta119,90 din1.498,75 din/kg+36,91 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta119,99 din1.499,88 din/kg+37,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta119,99 din1.499,88 din/kg+37,00 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta120,65 din1.508,13 din/kg+37,66 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta124,99 din1.562,38 din/kg+42,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta124,99 din1.562,38 din/kg+42,00 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta125,00 din1.562,50 din/kg+42,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu128,00 din1.600,00 din/kg+45,01 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta129,99 din1.624,88 din/kg+47,00 din
-
Shop&GoRadnje: Beograd, Novi Sad, Nova Pazova, Stara Pazova129,99 din1.624,88 din/kg+47,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 89,90 | 119,90 |
| 20.09.2026. | 89,90 | 119,90 |
| 18.09.2026. | 89,90 | 119,00 |
| 01.09.2026. | 89,90 | 119,90 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BEBETO GUM.BOMB.80G PEACH RINGSAleksandrović
- BOMBONE PEACH RINGS BEBETO 80GAroma, City
- BOM GUM BEBETO PEACH RINGS 80GBB Trade
- BOMBONE BEBETO PEACH RINGS 80grCash & Carry Plus
- BOMBONA GUMENA BEBETO DRAZE PEACH 80GČutura
- KERVAN BEBETO PEACH RINGS 88GREuro Ša M
- BOMBONE BEBETO 80G PEACH RINGSFortuna Market
- BOMBON GUMENA BEBETO BRESKVA 80GGomex
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −46 % po kg
GUMENE BOMBONE JELLY COLA 100G
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Univerexport93,99
+1 prodavnica560,00 din/kg - −46 % po kg
GUMENE BOMBONE JELLY TEETH 100G
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
+2 prodavnice560,00 din/kg - −46 % po kg
Bombone gumene JELLY worms 0100 12
- Trnava Promet%56,00
- Cash & Carry Plus74,99
- Aleksandrović89,99
560,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%BOMBONE NEGRO 100G PIONIR
- Aksa79,00
- Šumadija Market89,90
- Leon95,99
+36 prodavnica790,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE HAPPY COLA HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Metalac Market%129,99
+36 prodavnica1.099,90 din/kg
−29%BOMBONE ZELENI MENTOL PIONIR 100G
- Trnava Promet%45,00
- VUM%49,90
- Fortuna Market49,99
+35 prodavnica450,00 din/kg
−20%BOMBONE GUMENE MIAMI FIZZ HARIBO 85G
- Leon109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+35 prodavnica1.294,00 din/kg
−35%BOMBONE GUMENE MEDA HARIBO 100G
- Trnava Promet%99,00
- Cash & Carry Plus99,99
- Čutura%109,99
+34 prodavnice990,00 din/kg
−27%BOMBONE GUMENE STAR MIX HARIBO 100G
- Čutura%109,99
- Aleksandrović119,99
- Trnava Promet136,00
+33 prodavnice1.099,90 din/kg
−8%BOMBONE ORANGE TIC TAC 18G
- Trnava Promet56,00
- Gomex%59,99
- Cash & Carry Plus62,99
+32 prodavnice3.111,11 din/kg
−23%BOMBONE FRIUTS SKITTLES 38G
- Sunce (Qvattro)%61,99
- Trnava Promet69,00
- BB Trade69,97
+32 prodavnice1.631,32 din/kg


