Cene → Alkoholna pića → PIVO INAT PŠENIČNO 0.33L NB

PIVO INAT PŠENIČNO 0.33L NB
Pakovanje 330 ml 6 prodavnica Barkod 8607000332777
179,99 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport, na akciji do 30.09.
545,42 din/l
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 269,99 din, +50% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
179,99 din229,99 din545,42 din/l
-
Maxi404 radnje u 78 mesta230,99 din699,97 din/l+51,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta230,99 din699,97 din/l+51,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd259,99 din787,85 din/l+80,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta259,99 din787,85 din/l+80,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta269,99 din818,15 din/l+90,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 229,99 | 245,49 |
| 01.09.2026. | 229,99 | 245,49 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PIVO INAT PŠENIČNO 5,6% 0,33L NPBIdea, Mercator, Roda
- Pivo Psenicno Inat 0,33lMaxi, Mega Maxi
- PIVO INAT PŠENIČNO 0.33L NBUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−64 % po lZAJECARSKO PSENICNO PIVO 0,33L LIM.
- Euro Ša M65,00
- Šumadija Market68,00
- Europrom69,90
+3 prodavnice196,97 din/l- −61 % po l
PIVO PSENICNO ZAJECARSKO NB 0.33L
- Aleksandrović69,90
- Prima88,50
- Aroma89,99
+1 prodavnica211,82 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PIVO AMSTEL 0.5L LIMENKA
- Soulfood%74,99
- Univerexport%74,99
- Čutura%79,99
+36 prodavnica149,98 din/l
−22%PIVO BIRRA MORETI 0.5L LIMENKA
- Šumadija Market89,90
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−32%PIVO TUBORG 0.5L LIMENKA
- ZAM89,90
- Aman%89,99
- Leon89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−20%PIVO ZAJEČARSKO 0.5L LIMENKA
- Medius%79,90
- Šumadija Market79,90
- Sunce (Qvattro)%79,99
+35 prodavnica159,80 din/l
−19%PIVO LAV PREMIUM 0.5L LIMENKA
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
PIVO ZAJEČARSKO 2L PET
- Lidl279,99
- Metro286,08
- Aleksandrović289,99
+33 prodavnice140,00 din/l
−26%PIVO MERAK 0.5L LIMENKA
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
PIVO TUBORG GREEN 0.33L NB
- Sunce (Qvattro)99,99
- Cash & Carry Plus106,99
- Trnava Promet115,00
+32 prodavnice303,00 din/l



















