Cene → Alkoholna pića → PIVO PSENICNO ZAJECARSKO NB 0.33L
PIVO PSENICNO ZAJECARSKO NB 0.33L
Pakovanje 330 ml 4 prodavnice Barkod 8606107561547
69,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Radujevac, Samarinovac
211,82 din/l
Najskuplje je 93,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
69,90 din211,82 din/l
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3659,90 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 769,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb69,90 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1574,90 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 674,90 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 25124,99 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu88,50 din268,18 din/l+18,60 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta89,99 din272,70 din/l+20,09 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd93,00 din281,82 din/l+23,10 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 69,90 | 89,25 |
| 16.09.2026. | 69,90 | 89,25 |
| 01.09.2026. | 72,40 | 89,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZAJ.PSENICNO 0.33L FLASAAleksandrović
- PIVO PSENICNO ZAJECARSKO NB 0.33LAroma, City
- PIVO ZAJEC.PSENI.0.33L STPrima
- Zaječarsko pšenično pivo boca 330ml nepovratnaŠumadija Market
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −43 % po l
ZAJECARSKO PSENICNO PIVO 0.5L FLASA
- Aleksandrović59,90
- Transkom 9462,90
- Sunce (Qvattro)62,99
+2 prodavnice119,80 din/l - −25 % po l
ZAJECARSKO PSENICNO PIVO 0.5L LIM
- Aleksandrović79,90
- Sunce (Qvattro)84,99
- Transkom 9486,90
+4 prodavnice159,80 din/l
−43 % po lPIVO ZAJECARSKO EKSTRA FILTRIRANO LIM 0,33L
- Aleksandrović39,99
- Transkom 9459,90
- Euro Ša M63,00
+2 prodavnice121,18 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%PIVO AMSTEL 0.5L LIMENKA
- Soulfood%74,99
- Univerexport%74,99
- Čutura%79,99
+36 prodavnica149,98 din/l
−22%PIVO BIRRA MORETI 0.5L LIMENKA
- Šumadija Market89,90
- Idea%89,99
- Mercator%89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−32%PIVO TUBORG 0.5L LIMENKA
- ZAM89,90
- Aman%89,99
- Leon89,99
+36 prodavnica179,80 din/l
−20%PIVO ZAJEČARSKO 0.5L LIMENKA
- Medius%79,90
- Šumadija Market79,90
- Sunce (Qvattro)%79,99
+35 prodavnica159,80 din/l
−19%PIVO LAV PREMIUM 0.5L LIMENKA
- Cash & Carry Plus74,99
- VUM74,99
- Sunce (Qvattro)%76,99
+33 prodavnice149,98 din/l
PIVO ZAJEČARSKO 2L PET
- Lidl279,99
- Metro286,08
- Aleksandrović289,99
+33 prodavnice140,00 din/l
−26%PIVO MERAK 0.5L LIMENKA
- Transkom 9469,90
- Cash & Carry Plus69,99
- Fortuna Market69,99
+33 prodavnice139,80 din/l
PIVO TUBORG GREEN 0.33L NB
- Sunce (Qvattro)99,99
- Cash & Carry Plus106,99
- Trnava Promet115,00
+32 prodavnice303,00 din/l

















