Cene → Sveže i prerađeno meso → HRENOVKA PILECA 200G BERGMAN
HRENOVKA PILECA 200G BERGMAN
Pakovanje 200 g 1 prodavnica Barkod 8605044515576
99,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman, na akciji do 11.10.
499,95 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
99,99 din159,99 din499,95 din/kg
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

HRENOVKA POLI 260G PERUTNINA
- Šumadija Market231,00
- Maxi255,99
- Maxi Online255,99
+4 prodavnice888,46 din/kg
HRENOVKA VAK 200G FAMIS
- Maxi549,99
- Maxi Online549,99
- Mega Maxi549,99
+4 prodavnice2.749,95 din/kgHRENOVKA PILECA 200G DOBRO
- Euro Ša M103,00
- Fortuna Market109,99
- Aman119,99
515,00 din/kg
−7%HRENOVKA PILEĆA V POLI KIDS 100G
- Idea%92,99
- Mercator%92,99
- Roda%92,99
929,90 din/kgHRENOVKA RNF FAMIS
- Idea2.499,90
- Mercator2.499,90
- Roda2.499,90
HRENOVKA VAC FAMIS
- Idea2.096,61
- Mercator2.096,61
- Roda2.096,61
HRENOVKA PILEĆA 800G DOBRO 358990 F71
- Euro Ša M205,00
- Fortuna Market369,99
256,25 din/kg










