Cene → Sveže i prerađeno meso → Hrenovka Poli 260 g Perutnina

Hrenovka Poli 260 g Perutnina
Pakovanje 260 g 7 prodavnica Barkod 3838977026955
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Maxi, na akciji do 21.10.
769,19 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 259,99 din, +30% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din255,99 din769,19 din/kg
-
199,99 din255,99 din769,19 din/kg
-
199,99 din255,99 din769,19 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd231,00 din888,46 din/kg+31,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd259,99 din999,96 din/kg+60,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta259,99 din999,96 din/kg+60,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta259,99 din999,96 din/kg+60,00 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi · Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 231,00 | 257,99 |
| 01.09.2026. | 231,00 | 257,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- HRENOVKA POLI 260G PERUTNINAIdea, Mercator, Roda
- Virsle Poli 260gMaxi, Maxi Online, Mega Maxi
- POLI VIRSLA 260GŠumadija Market
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−9%Hrenovka Vak 200 g Famis
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%499,99
- Super Vero599,99
- Idea · Mercator · Roda639,99
2.499,95 din/kgHrenovka Ćureća Classic 100 g Vindon
- Univerexport74,99
- Idea · Mercator · Roda79,99
749,90 din/kg
−7%Hrenovka Pileća V Poli Kids 100 g
- Idea · Mercator · Roda%92,99
929,90 din/kgHrenovka Rnf Famis
- Idea · Mercator · Roda2.499,90
Hrenovka Vac Famis
- Idea · Mercator · Roda2.096,61
Hrenovka Pileca 200 g Dobro
- Fortuna Market109,99
- Aman119,99
549,95 din/kg



