Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Meggle paprika u pavlaci seckana 1kg rinfuz
Meggle paprika u pavlaci seckana 1kg rinfuz
1 prodavnica Barkod 0000002725310
789,99 din
najjeftinije u prodavnici Aman
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
789,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 699,99 | 744,99 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 744,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PAPRIKA U PAVLACI SEC RFZ MEGGLEAman
- Meggle paprika u pavlaci seckana 1kg rinfuzYuhor
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−25%Meggle Paprika u Pavlaci Seckana 400 g
- Metro%249,00
- Cash & Carry Plus264,99
- Aleksandrović279,99
+12 prodavnica622,50 din/kg
Meggle Surutka 1 kg PET
- BB Trade123,97
- Idea · Mercator · Roda129,99
- Super Vero131,99
+5 prodavnica123,97 din/l
Meggle UHT 2,8% mm 1 l bez Cepa Sig Combiblock
- Morava79,99
- Tekijanka86,62
- Senta Promet103,13
+4 prodavnice79,99 din/l
−19%Meggle pavlaka za kuvanje 10% mm 200ml Lactofree
- Maxi Online · Mega Maxi%169,99
- Super Vero%179,99
- Aman199,99
+1 prodavnica849,95 din/l
Meggle Mascarpone Vegan Creme 25% 250 ml Krem
- VP Dima199,00
- Aroma409,99
- Aman459,99
796,00 din/kg
Meggle Barista Mleko 1 l 3,2% ML. Masti
- Cash & Carry Plus122,99
- Soulfood129,99
122,99 din/l
Meggle Jogurt 2,8% mm 180 g
- VP Dima35,00
- Europrom39,90
194,44 din/kg
Meggle Kisela Pavlaka 12% Casa 400 g
- BB Trade161,97
- Aroma170,00
404,93 din/kg













