Cene → Hleb i peciva → HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA HLEB&KIFLE 350G

HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA HLEB&KIFLE 350G
Pakovanje 350 g 8 prodavnica Barkod 8606111123564
199,99 din
najjeftinije u prodavnici Aroma
571,40 din/kg
Najskuplje je 219,99 din, +10% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
199,99 din571,40 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad199,99 din571,40 din/kg
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta201,97 din577,06 din/kg+1,98 din
-
MercatorRadnje: Beograd204,99 din585,69 din/kg+5,00 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta204,99 din585,69 din/kg+5,00 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta204,99 din585,69 din/kg+5,00 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik209,99 din599,97 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 209,99 – 229,99 din219,99 din628,54 din/kg+20,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 199,99 | 204,99 |
| 01.09.2026. | 199,99 | 204,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GOSPODAR ZDRAVLJA 0.350KGAroma, City
- HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA 350G HLEB I KIFLEBB Trade
- HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA 350G ISHRANA F130XFortuna Market
- HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA 350G HLEB&KIdea, Mercator, Roda
- HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA 350GR HLEB&KIFLESuper Vero
- HLEB GOSPODAR ZDRAVLJA HLEB&KIFLE 350GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+29 prodavnica211,11 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea94,99
- Mercator94,99
+26 prodavnica138,00 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+23 prodavnice190,00 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+21 prodavnica599,97 din/kg
−19%HLEB REZANI VITA ENERGY TVOJIH 5 MINUTA 400G
- Mercator159,99
- Univerexport%159,99
- Idea189,99
+19 prodavnica399,98 din/kg







