Cene → Kućna hemija → SRED.ZA STAKLO SJAJNO GLASS APPLE FRESH S.P 0.75L

SRED.ZA STAKLO SJAJNO GLASS APPLE FRESH S.P 0.75L
Pakovanje 750 ml 1 prodavnica Barkod 8606109173106
109,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
146,65 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
109,99 din146,65 din/l
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 109,99 | 119,99 |
| 19.09.2026. | 109,99 | 119,99 |
| 01.09.2026. | 99,99 | 114,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SJAJNO GLASS 0.75L sa pumpicom apple freshAleksandrović
- SRED.ZA STAKLO SJAJNO GLASS APPLE FRESH S.P 0.75LCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Sred.za cisc.stakla/pumpica Premia 750ml
- Profi119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi132,99
- Shop&Go137,99
159,99 din/l
Sred.za cisc.stakla dopuna Premia 750ml
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi104,99
133,32 din/l
SRED.ZA ČIŠĆENJE ARF CREAM NATURAL 400ML SAPONIA
- Aleksandrović149,99
- Metro226,99
- Fortuna Market229,99
+1 prodavnica374,98 din/l
SRED.ZA DEZINF.DISINFECT ECO CLEANER 0.5L YUCO
- Cash & Carry Plus439,99
- Aksa449,00
879,98 din/l





