Cene → Kućna hemija → SRED.ZA DEZINF.DISINFECT ECO CLEANER 0.5L YUCO

SRED.ZA DEZINF.DISINFECT ECO CLEANER 0.5L YUCO
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8600931006649
439,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
879,98 din/l
Najskuplje je 449,00 din, +2% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
439,99 din879,98 din/l
-
Aksa29 radnji u 19 mesta449,00 din898,00 din/l+9,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 369,90 | 439,99 |
| 26.09.2026. | 369,90 | 439,99 |
| 19.09.2026. | 369,90 | 404,95 |
| 01.09.2026. | 369,90 | 374,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Yuco Disinfect e.cleaner za radne povrišine 0,5lAksa
- DISINFECT 500ML ZA DEZIF.Aleksandrović
- SRED.ZA DEZINF.DISINFECT ECO CLEANER 0.5L YUCOCash & Carry Plus
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Sred.za cisc.stakla/pumpica Premia 750ml
- Profi119,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi132,99
- Shop&Go137,99
159,99 din/l
Sred.za cisc.stakla dopuna Premia 750ml
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi104,99
133,32 din/l
SRED.ZA ČIŠĆENJE ARF CREAM NATURAL 400ML SAPONIA
- Aleksandrović149,99
- Metro226,99
- Fortuna Market229,99
+1 prodavnica374,98 din/l




