Cene → Sveže voće i povrće → Suve Smokve Čokoladirane 200 g
Suve Smokve Čokoladirane 200 g
Pakovanje 200 g 2 prodavnice Barkod 8606108495513
164,00 din
najjeftinije u prodavnici Trlić
820,00 din/kg
Najskuplje je 249,99 din, +52% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
164,00 din820,00 din/kg
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta249,99 din1.249,95 din/kg+85,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 164,00 | 215,00 |
| 01.09.2026. | 164,00 | 215,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SMOKVA SUVA COKOLADIRANA 200GPrima
- COKOLADIRANA SUVA SMOKVA 200gTrlić
- SUVE SMOKVE ČOKOLADIRANE 200GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Suve Šljive BK Abc Fun&Fit 200 g
- Tekijanka235,61
- RIČ284,99
- Prima299,50
+11 prodavnica1.178,05 din/kg
−20%Suve Smokve Alvasari 200 g
- Europrom109,90
- Podunavlje%167,99
- Metro179,99
+9 prodavnica549,50 din/kg
Suve Šljive SK Abc Fun&Fit 200 g
- RIČ209,99
- Maxi Online · Mega Maxi225,99
- Super Vero231,99
+7 prodavnica1.049,95 din/kg
Suve Smokve Abc Fun&Fit 180 g
- VUM219,99
- Senta Promet236,25
- Univerexport281,45
+7 prodavnica1.222,17 din/kg
Suve Šljive BK Alvasari 200 g
- Aroma164,90
- Univerexport168,96
- RIČ179,99
+5 prodavnica824,50 din/kg
Suve Kajsije Avgerinos 500 g
- Idea · Mercator · Roda449,99
- ZAM499,90
- Univerexport599,99
899,98 din/kgSuve Šljive Čokoladirane 200 g
- Senta Promet180,00
- Mikromarket229,00
- Europrom229,90
+1 prodavnica900,00 din/kgSuve Kajsije Čokoladirane 200 g
- Senta Promet270,00
- Europrom309,90
- Univerexport314,99
1.350,00 din/kg













