Cene → Sveže voće i povrće → SUVE ŠLJIVE ČOKOLADIRANE 200G
SUVE ŠLJIVE ČOKOLADIRANE 200G
Pakovanje 200 g 3 prodavnice Barkod 8606108495490
180,00 din
najjeftinije u prodavnici Senta Promet
900,00 din/kg
Najskuplje je 229,90 din, +28% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
180,00 din900,00 din/kg
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta229,00 din1.145,00 din/kg+49,00 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta229,90 din1.149,50 din/kg+49,90 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 180,00 | 229,00 |
| 01.09.2026. | 180,00 | 229,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SUVA SLJIVA COKOL.200g-SIMIC 490Europrom
- COK.SUVA SLJIVA 100GMikromarket
- SLJIVA SUVA COKOLADIRANA 200GPrima
- SUVA SLJIVA COKO 200GSenta Promet
- SUVE ŠLJIVE ČOKOLADIRANE 200GUniverexport
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

SUVE ŠLJIVE BK ABC FUN&FIT 200G
- Tekijanka235,61
- RIČ284,99
- Prima299,50
+12 prodavnica1.178,05 din/kg
−20%SUVE SMOKVE ALVASARI 200G
- Europrom109,90
- Podunavlje%167,99
- Metro179,99
+9 prodavnica549,50 din/kg
SUVE ŠLJIVE SK ABC FUN&FIT 200G
- RIČ209,99
- Maxi Online · Mega Maxi225,99
- Super Vero231,99
+7 prodavnica1.049,95 din/kg
SUVE SMOKVE ABC FUN&FIT 180G
- VUM219,99
- Senta Promet236,25
- Univerexport281,45
+7 prodavnica1.222,17 din/kg
SUVE ŠLJIVE BK ALVASARI 200G
- Aroma164,90
- Univerexport168,96
- RIČ179,99
+5 prodavnica824,50 din/kg
SUVE KAJSIJE AVGERINOS 500G
- Idea · Mercator · Roda449,99
- ZAM499,90
899,98 din/kgSUVE KAJSIJE ČOKOLADIRANE 200G
- Senta Promet270,00
- Europrom309,90
1.350,00 din/kg
SUVE SMOKVE EURCO99 180G
- Univerexport288,99
- Super Vero291,99
1.605,50 din/kg











