Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO POMORANDZA 1.5L PET
SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO POMORANDZA 1.5L PET
Pakovanje 1,5 l 4 prodavnice Barkod 8606018724567
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
86,66 din/l
Najskuplje je 165,00 din, +27% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
129,99 din86,66 din/l
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta154,00 din102,67 din/l+24,01 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta159,90 din106,60 din/l+29,91 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu165,00 din110,00 din/l+35,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 129,99 | 156,95 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 156,95 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO POMORANDZA 1.5L PETCash & Carry Plus
- NECTAR NIJE SVEJEDNO POMORANDZA 1.5LEuro Ša M
- NIJE SVEJEDNO POMORANDZA PET 1.5L NECTARPrima
- SOK NECTAR NIJE SVEJEDNO 1.5L POMORANDZA PETSenta Promet
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−22 % po lNECTAR NIJE SVEJEDNO 1,5L LIMUNADA PET
- Europrom101,00
- Aleksandrović109,90
- ZAM%119,90
+1 prodavnica67,33 din/l
−15 % po lVOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNADA 1,5L
- Šumadija Market109,90
- Fortuna Market%119,99
- Senta Promet119,99
+31 prodavnica73,27 din/l
−15 % po lVOĆNI NAPITAK NECTAR NIJE SVEJEDNO LIMUNANA 1,5L
- Šumadija Market109,90
- ZAM%119,90
- Aleksandrović119,99
+28 prodavnica73,27 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−18%Sok Yippy jabuka 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+29 prodavnica190,91 din/l
−12%Sok Happy Day pomorandza, sargarepa, limun 1500 Rauch 8
- Trnava Promet190,00
- Metro199,00
- Aleksandrović209,99
+21 prodavnica126,67 din/l
−16%Sok Happy Day jagoda 0200 Rauch 27
- Idea%42,99
- Mercator%42,99
- Roda%42,99
+18 prodavnica214,95 din/l
−20%Sok Yippy jagoda 0330 Rauch 12
- Trnava Promet%63,00
- Cash & Carry Plus67,99
- Medius%69,90
+17 prodavnica190,91 din/l
Sok Vocne Kapi breskva 1/1 Nectar 12
- VP Dima89,90
- Fortuna Market89,99
- Trnava Promet92,00
+13 prodavnica89,90 din/l
−13%SOK SPRITE 1.5L NEW
- Euro Ša M105,00
- Cash & Carry Plus139,99
- Mikromarket140,00
+10 prodavnica70,00 din/l
SOK VOĆNI NEXT PREMIUM MULTIVITAMIN - VITAMIN C 1L
- Trnava Promet237,00
- Trlić249,99
- Euro Ša M251,00
+9 prodavnica237,00 din/l
−43%SOK LIFE PARADAJZ 1L
- Idea%139,99
- Maxi%139,99
- Mega Maxi%139,99
+9 prodavnica139,99 din/l















