Cene → Lična higijena i kozmetika → LMX MEN SAMPON ANTI DANDRUFF NORMAL 300ML
LMX MEN SAMPON ANTI DANDRUFF NORMAL 300ML
Pakovanje 300 ml 2 prodavnice Barkod 8606012145467
231,99 din
najjeftinije u prodavnici Super Vero
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Novi Sad
773,30 din/l
Najskuplje je 272,50 din, +17% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
231,99 din773,30 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula272,50 din908,33 din/l+40,51 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 231,99 | 252,25 |
| 01.09.2026. | 231,99 | 252,25 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LMX MEN SAMPON ANTI DANDRUFF NORMAL 300MLCash & Carry Plus
- ŠAMPON PROTIV PERUTI ZA NORMALNU DO MASNU KOSU 300ML LMXSuper Vero
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−46 % po lŠAMPON ZA KOSU ANTI DANDRUFF PALMOLIVE 350ML
- Metro144,98
- Trnava Promet152,00
- Fortuna Market164,99
+29 prodavnica414,23 din/l
−37 % po lPALMOLIVE SAMPON 350ml anti dandruf
- Senta Promet169,99
- Euro Ša M178,00
- VP Dima199,90
+4 prodavnice485,69 din/l
−35 % po lŠAMPON ZA KOSU MEN ANTI DANDRUFF SCHAUMA 400ML
- Idea%200,00
- Mercator%200,00
- Roda%200,00
+16 prodavnica500,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

LMX QUIT STRONG sprej protiv uboda komaraca i krpelja 0100
- Aksa345,00
- Trnava Promet346,00
- dm419,00
+7 prodavnica3.450,00 din/lLMX ALMOND SHOWER GEL 300ML
- Trnava Promet226,00
- RIČ229,00
- Cash & Carry Plus236,92
+4 prodavnice753,33 din/l
LMX MAST.CLEANER 250g za slivnike u granulama
- Šumadija Market350,00
- Euro Ša M357,00
- RIČ359,99
+3 prodavnice1.400,00 din/kg
LMX GEL ZA TUSIRANJE
- Trlić155,00
- Aleksandrović169,99
- Euro Ša M180,00
+1 prodavnica387,50 din/l
LMX QUIT roll-on gel nakon uboda 30ml
- dm369,00
- Idea419,99
- Mercator419,99
+1 prodavnica12.300,00 din/l
LMX SET MAN ENERGY
- Aleksandrović499,99
- Trlić529,00
- Euro Ša M565,00
2.499,95 din/lLMX SET POETIC PASSION zenski
- Euro Ša M515,00
- Trlić549,00
- Aleksandrović599,99
LMX conditioner for dry.damaged hair 300ml #8 lo
- Cash & Carry Plus215,62
- Super Vero272,99
- RIČ349,99
718,73 din/l














