Cene → Lična higijena i kozmetika → Lmx sapun 75g Almond extract milk

Lmx sapun 75g Almond extract milk
Pakovanje 75 g 11 prodavnica Barkod 8606012142565
49,99 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
666,53 din/kg
Najskuplje je 68,00 din, +36% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
49,99 din666,53 din/kg
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd57,00 din760,00 din/kg+7,01 din
-
MercatorRadnje: Beograd57,36 din764,80 din/kg+7,37 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta57,36 din764,80 din/kg+7,37 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta57,36 din764,80 din/kg+7,37 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu59,99 din799,87 din/kg+10,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 57,11 – 62,99 din59,99 din799,87 din/kg+10,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta60,00 din800,00 din/kg+10,01 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu63,00 din840,00 din/kg+13,01 din
-
Aleksandrović22 radnje u 9 mesta64,99 din866,53 din/kg+15,00 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta68,00 din906,67 din/kg+18,01 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 49,99 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 49,99 | 59,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- LMX SAPUN 75GR ALMOND EXTRACTAleksandrović
- SAPUN LMX ALMOND EXTRACT 75grCash & Carry Plus
- SAPUN LMX ALMOND EXTARCT&MILKEuro Ša M
- SAPUN LMX ALMOND EXTRACT 75G LOMAXIdea, Mercator, Roda
- SAPUN LMX ALMOND EXTR.75GPrima
- LMX sapun almond extract 75g #6/48RIČ
- Lmx sapun 75g Almond extract milkŠumadija Market
- LMX SAPUN ALMOND-EXTRACT75GTranskom 94
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%Lmx tecni sapun 500ml Violet
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- RIČ%99,99
- Trnava Promet113,00
+7 prodavnica180,00 din/l
−33%LMX exotic dreams 500ml tecni sapun
- Idea · Mercator · Roda%90,00
- RIČ%99,99
- Trnava Promet113,00
+5 prodavnica180,00 din/l
LMX QUIT STRONG sprej protiv uboda komaraca i krpelja 0100
- Aksa345,00
- Trnava Promet346,00
- dm419,00
+7 prodavnica3.450,00 din/l
LMX Men deo Energy 200ml
- Senta Promet158,98
- Trnava Promet164,00
- Šumadija Market182,00
+6 prodavnica794,90 din/l
−33%LMX green dreams 500ml tecni sapun
- RIČ%99,99
- Trnava Promet113,00
- Cash & Carry Plus119,99
+5 prodavnica199,98 din/lLMX ALMOND SHOWER GEL 300ML
- Trnava Promet226,00
- RIČ229,00
- Cash & Carry Plus236,92
+4 prodavnice753,33 din/lLMX POETIC DEO MAGIC 150ml
- Trnava Promet159,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Šumadija Market175,00
+4 prodavnice1.060,00 din/lLMX GEL ZA TUSIRANJE ARGAN 300ML
- Super Vero189,99
- Senta Promet206,39
- Cash & Carry Plus219,99
+3 prodavnice633,30 din/l




