Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → JOGURT DR MILK 2,8%MM 180G ČAŠA

JOGURT DR MILK 2,8%MM 180G ČAŠA
Pakovanje 180 g Mlečna mast 2,8% 30 prodavnica Barkod 8606108254035
29,00 din
najjeftinije u prodavnici Metalac Market
161,11 din/kg
Najskuplje je 42,99 din, +48% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
29,00 din161,11 din/kg
-
RIČ50 radnji u 21 mestu29,99 din166,61 din/kg+0,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta29,99 din166,61 din/kg+0,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula29,99 din166,61 din/kg+0,99 din
-
Aleksandrović21 prodavnica: 29,99 din · Negotin, Bor, Zaječar, Bukovče, Jabukovac, Kladovo, Radujevac, Samarinovac, Štubik29,99 din166,61 din/kg+0,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · MINI MARKET BOR, IX Brigade br.3329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.4929,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 629,99 din
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/529,99 din
- Jabukovac · Market Jabukovac, Jabukovac bb29,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 3829,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 729,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 2629,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4329,99 din
- Negotin · Maxi market, Vere Radosavljević 1029,99 din
- Negotin · Maxi plus, Karađorđeva 1529,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb29,99 din
- Negotin · Mini Market, Veljka Vlahovića LC-229,99 din
- Negotin · STOP-SHOP Market, 12. Septembar bb29,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 6829,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3629,99 din
- Radujevac · Market Radujevac, Svetog Save 2529,99 din
- Samarinovac · Merkur, Negotinska 629,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.9929,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 29629,99 din
- Štubik · Market Štubik, Štubik bb29,99 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta30,00 din166,67 din/kg+1,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta31,00 din172,22 din/kg+2,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd31,00 din172,22 din/kg+2,00 din
-
Medius33 radnje u 15 mesta31,99 din177,72 din/kg+2,99 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta32,00 din177,78 din/kg+3,00 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta32,00 din177,78 din/kg+3,00 din
-
MercatorRadnje: Beograd32,99 din183,28 din/kg+3,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta32,99 din183,28 din/kg+3,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta32,99 din183,28 din/kg+3,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta32,99 din183,28 din/kg+3,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik33,99 din188,83 din/kg+4,99 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta34,90 din193,89 din/kg+5,90 din
-
Luki59 radnji u 35 mesta34,90 din193,89 din/kg+5,90 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta34,90 din193,89 din/kg+5,90 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta34,90 din193,89 din/kg+5,90 din
-
Yuhor53 radnje u 33 mesta34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
Maxi404 radnje u 78 mesta34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta34,99 din194,39 din/kg+5,99 din
-
IM Matijević155 radnji u 82 mesta35,00 din194,44 din/kg+6,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 34,10 – 35,48 din35,48 din197,11 din/kg+6,48 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta39,99 din222,17 din/kg+10,99 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta42,99 din238,83 din/kg+13,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 29,00 | 32,99 |
| 01.09.2026. | 29,00 | 32,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- JOGURT 2.8% CASA DR.MILKAleksandrović
- JOGURT 2.8% CASA DR MILK 180G MLEKARA UBAman
- JOGURT DR MILK 2.8%MM CASA 180GRAroma, City
- JOGURT 2.8%MM 180GR CASA DR MILKCash & Carry Plus
- DR MILK JOGURT 2,8% MM 180G CASAEuro Ša M
- JOGURT 2.8%MM 180GR DR MILK-035Europrom
- JOGURT DR MILK 28MM 180G ČAŠAFortuna Market
- JOGURT 2,8%MM 180G ČAŠA DR MILKIdea, Mercator, Roda
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −23 % po kg
JOGURT KRAVICA 2,8% 250G CASA
- BB Trade30,97
- Aleksandrović34,90
- Transkom 9435,00
123,88 din/kg - −17 % po kg
TO! JOGURT ČAŠA 180G 2.8%MM
- Leon23,99
- Metalac Market28,00
- Tekijanka28,27
+2 prodavnice133,28 din/kg - −11 % po kg
JOGURT 2,8% MM 180G ČAŠA K PLUS
- Idea · Mercator · Roda25,69
142,72 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%JOGURT MOJA KRAVICA 2.8% 1,75KG XXL PET IMLEK
- Metalac Market%179,99
- Aleksandrović184,99
- Europrom%189,90
+38 prodavnica102,85 din/kg
−28%JOGURT PROBIOTIK BALANS 1.5KG PET
- Šumadija Market179,90
- Aroma%179,99
- Cash & Carry Plus179,99
+38 prodavnica119,93 din/kg
−8%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 180G ČAŠA
- Morava%33,99
- Cash & Carry Plus34,99
- Metro35,00
+37 prodavnica188,83 din/kg
−24%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 150G
- Idea · Mercator · Roda%57,99
- Super Vero%59,99
- Podunavlje%62,99
+33 prodavnice386,60 din/kg
−12%JOGURT GRČKI GREKOS 9%MM 400G
- Metro%123,00
- Aleksandrović124,99
- Šumadija Market124,99
+35 prodavnica307,50 din/kg
−20%JOGURT MOJA KRAVICA GUSTI 2,8%MM 1KG TT
- Super Vero%148,99
- Aman%149,99
- BB Trade%149,99
+35 prodavnica148,99 din/kg
−23%JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 1KG TT
- Cash & Carry Plus145,99
- Super Vero%148,99
- Univerexport%148,99
+34 prodavnice145,99 din/kg
JOGURT MOJA KRAVICA 2,8%MM 250G TT
- Europrom52,90
- Cash & Carry Plus52,99
- Leon52,99
+34 prodavnice211,60 din/kg




