Cene → Lična higijena i kozmetika → T.Sapun Anibatterico 500 ml Genera

T.Sapun Anibatterico 500 ml Genera
Pakovanje 500 ml 2 prodavnice Barkod 8003693401040
227,70 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
455,40 din/l
Najskuplje je 263,99 din, +16% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
227,70 din455,40 din/l
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta263,99 din527,98 din/l+36,29 din
🛵 Dostava preko Wolta: Maxi (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 227,70 | 245,85 |
| 01.09.2026. | 227,70 | 245,85 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- T.SAPUN ANIBATTERICO 500ml GENERACash & Carry Plus
- Sapun tec.Antibatt.dispanz.Genera 500mlMega Maxi
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
T.Sapun Hit Med i Mleko 500 ml Pum."Piramida"
- Tekijanka99,99
- Europrom104,90
- ZAM109,90
+7 prodavnica199,98 din/lT.Sapun Hit Sensitive 1 l Dopuna "Piramida"
- Tekijanka107,99
- ZAM129,90
- Europrom139,90
+7 prodavnica107,99 din/lT.Sapun Vanila Kokos 1 l Sumadija Market
- Šumadija Market98,00
- Cash & Carry Plus109,99
98,00 din/lT.Sapun Aloe Vera 500 ml D&N Sani
- Cash & Carry Plus109,99
- Europrom129,90
219,98 din/lT.Sapun Ar Cocos Vanila 0,5 l Sumadija Market
- Cash & Carry Plus114,99
- Šumadija Market134,00
229,98 din/lT.Sapun Ar Cocos Vanila 1 l Sumadija Market
- Cash & Carry Plus149,99
- Šumadija Market168,00
149,99 din/lT.Sapun Dona Fresh 5 l Panonija
- Cash & Carry Plus519,99
- Metalac Market699,00
104,00 din/lT.Sapun Jagoda 0,5 l Sumadija Market
- Šumadija Market98,00
- Cash & Carry Plus109,99
196,00 din/l




