Cene → Lična higijena i kozmetika → T.Sapun Hit Sensitive 1 l Dopuna "Piramida"
T.Sapun Hit Sensitive 1 l Dopuna "Piramida"
Pakovanje 1 l 10 prodavnica Barkod 8606107143958
107,99 din
najjeftinije u prodavnici Tekijanka
107,99 din/l
Najskuplje je 149,99 din, +39% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
107,99 din107,99 din/l
-
ZAM25 radnji u 9 mesta129,90 din129,90 din/l+21,91 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta139,90 din139,90 din/l+31,91 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta139,97 din139,97 din/l+31,98 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta139,99 din139,99 din/l+32,00 din
-
Prima59 radnji u 31 mestu144,00 din144,00 din/l+36,01 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta145,00 din145,00 din/l+37,01 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta146,00 din146,00 din/l+38,01 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta149,99 din149,99 din/l+42,00 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta149,99 din149,99 din/l+42,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 04.10.2026. | 107,99 | 142,00 |
| 01.09.2026. | 107,99 | 142,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- PL-SAPUN TEC HIT SENSITIVE 1LBB Trade
- TEC.SAP.SENS.DOP.HIT 1/1-958Europrom
- Tečni Sapun Hit Sensitive Dopuna 1 lMetalac Market
- T.SAP.HIT SENSITIVE 1L DOPUNA "PIRAMIDA"Morava
- sapun tecni sensitive dopuna hit 1l prm piramidaPodunavlje
- TEC.SAPUN SENSIT.1L HITPrima
- TEC.SAP.HIT 1/1 SENSITIVESenta Promet
- HIT TEČNI SAPUN SENSITIVE 1L DOPUNATekijanka
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
T.Sapun Hit Med i Mleko 500 ml Pum."Piramida"
- Tekijanka99,99
- Europrom104,90
- ZAM109,90
+7 prodavnica199,98 din/lT.Sapun Vanila Kokos 1 l Sumadija Market
- Šumadija Market98,00
- Cash & Carry Plus109,99
98,00 din/lT.Sapun Aloe Vera 500 ml D&N Sani
- Cash & Carry Plus109,99
- Europrom129,90
219,98 din/l
T.Sapun Anibatterico 500 ml Genera
- Cash & Carry Plus227,70
- Mega Maxi263,99
455,40 din/lT.Sapun Ar Cocos Vanila 0,5 l Sumadija Market
- Cash & Carry Plus114,99
- Šumadija Market134,00
229,98 din/lT.Sapun Ar Cocos Vanila 1 l Sumadija Market
- Cash & Carry Plus149,99
- Šumadija Market168,00
149,99 din/lT.Sapun Dona Fresh 5 l Panonija
- Cash & Carry Plus519,99
- Metalac Market699,00
104,00 din/lT.Sapun Jagoda 0,5 l Sumadija Market
- Šumadija Market98,00
- Cash & Carry Plus109,99
196,00 din/l


