Cene → Mleko, mlečni proizvodi i jaja → Mešoviti Proizvod Kriška Delikates Nova 400 g

Mešoviti Proizvod Kriška Delikates Nova 400 g
Pakovanje 400 g 3 prodavnice Barkod 8606107577104
255,20 din
najjeftinije u prodavnici Univerexport
638,00 din/kg
Najskuplje je 339,00 din, +33% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
255,20 din638,00 din/kg
-
Čutura39 radnji u 17 mesta299,99 din749,98 din/kg+44,79 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta339,00 din847,50 din/kg+83,80 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 255,20 | 279,99 |
| 19.09.2026. | 255,20 | 279,99 |
| 01.09.2026. | 255,20 | 284,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DELIKATES KRISKA NOVA 0.4KGČutura
- DELIKATES KRISKA NOVA 400g MILKOPTrlić
- MEŠOVITI PROIZVOD KRIŠKA DELIKATES NOVA 400GUniverexport
- Bellanova Delikates kriska 400gYuhor
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−26 % po kgMešoviti Proizvod Delikates Bela Belanova 400 g
- RIČ189,99
- Aleksandrović209,99
- Prima215,00
+3 prodavnice474,98 din/kg
−60 % po kgMešoviti Proizvod Horeka Krem Belanova 670 g
- RIČ169,99
- Univerexport192,99
253,72 din/kg
−47 % po kgMešoviti Proizvod Sitan Belanova 500 g
- Metro169,00
- Prima204,00
- Senta Promet229,99
+2 prodavnice338,00 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−12%Mešoviti Neslani Namaz Alpinesse Meggle 250 g
- Mere276,00
- Metro380,00
- Super Vero%433,99
+7 prodavnica1.104,00 din/kg
Mešoviti Proizvod Forma Pizza Viotros 400 g
- BB Trade294,97
- Morava297,00
- Europrom299,90
+5 prodavnica737,43 din/kg
Mešoviti Proizvod Pizza Viotros Rf
- Podunavlje579,99
- Idea · Mercator · Roda587,25
- RIČ599,99
+3 prodavnice232,00 din/kg
Mešoviti Slani Namaz Alpinesse Meggle 250 g
- Metro380,00
- Senta Promet448,50
- Super Vero494,99
+3 prodavnice1.520,00 din/kg
Mešoviti Proizvod Bella Belanova 500 g
- Metro179,00
- Cash & Carry Plus186,99
- RIČ189,99
+3 prodavnice358,00 din/kg
Mešoviti Proizvod Delikates Bela Belanova 400 g
- RIČ189,99
- Aleksandrović209,99
- Prima215,00
+3 prodavnice474,98 din/kgMešoviti Proizvod Moravski Delikates Lilić 900 g
- Svetofor308,90
- Europrom309,90
- Mere329,00
+3 prodavnice343,22 din/kg
Mešoviti Proizvod Sitan Belanova 500 g
- Metro169,00
- Prima204,00
- Senta Promet229,99
+2 prodavnice338,00 din/kg













