Cene → Lična higijena i kozmetika → BALZAM ZA KOSU BT OAT DELICACY GARNIER 200ML

BALZAM ZA KOSU BT OAT DELICACY GARNIER 200ML
Pakovanje 200 ml 14 prodavnica Barkod 3600542479837
327,00 din
najjeftinije u prodavnici Euro Ša M
1.635,00 din/l
Najskuplje je 465,99 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
327,00 din1.635,00 din/l
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula329,99 din1.649,95 din/l+2,99 din
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta343,00 din1.715,00 din/l+16,00 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu359,99 din1.799,95 din/l+32,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik369,99 din1.849,95 din/l+42,99 din
-
Aleksandrović2 prodavnice: 369,99 din · Negotin369,99 din1.849,95 din/l+42,99 din
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68369,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36369,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta416,95 din2.084,75 din/l+89,95 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta416,95 din2.084,75 din/l+89,95 din
-
MercatorRadnje: Beograd416,95 din2.084,75 din/l+89,95 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta435,99 din2.179,95 din/l+108,99 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad444,99 din2.224,95 din/l+117,99 din
-
dm136 radnji u 48 mesta449,00 din2.245,00 din/l+122,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 408,99 – 490,99 din461,99 din2.309,95 din/l+134,99 din
-
Lilly247 radnji u 82 mesta465,99 din2.329,95 din/l+138,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 327,00 | 416,95 |
| 01.09.2026. | 327,00 | 416,95 |
Promene cene
- Univerexport 22.09. 452,61 → 461,99 din +2%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- GARNIER REG.200ML BT OAT DELICACYAleksandrović
- BALZAM DELICACY BT OAT 200ML ORBICOCash & Carry Plus
- Botanic Therapy Oat Del. balzam 200 mldm
- BT OAT DELICACY BALZAM 200MLEuro Ša M
- BALZAM GARNIER BOTANIC THERAPY 200ML OAT DELICACYFortuna Market
- BALZAM BT OAT DEL 200ML ULTRA DOUXIdea, Mercator, Roda
- BOTANIC THERAPY OAT DELICACY BALZAM ZA KOSU 250MLLilly
- Balzam za kosu Botanic Therapy Oat 200mlMega Maxi
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lBALZAM ZA KOSU STRONGER FOR LONGER SCHAUMA 250ML
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Lilly%239,99
+7 prodavnica919,96 din/l
−44 % po lBALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Univerexport%234,99
- Cash & Carry Plus239,50
+22 prodavnice919,96 din/l- −33 % po l
BALZAM ZA KOSU SUPER BOOSTER MIMI 300ML
- Idea · Mercator · Roda%329,99
- Univerexport398,21
- BB Trade419,97
1.099,97 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−57%BALZAM ZA KOSU U SPREJU ULTIM.REPAIR GLISS 200ML
- Metro%289,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.445,00 din/l
−35%BALZAM ZA KOSU U SPREJU Q10 SCHAUMA 250ML
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Univerexport%234,99
- Cash & Carry Plus239,50
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU TOTAL REPAIR ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU COLOR VIVE ELSEVE 200ML
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+21 prodavnica2.117,45 din/l
−20%BALZAM ZA KOSU U SPREJU HYALURON PUMP ELSEVE 200ML
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%BALZAM ZA USNE ORIGINAL LABELLO 4.8G
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−14%BALZAM ZA KOSU ULTIMATE REPAIR GLISS 200ML
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Podunavlje%349,99
- Univerexport%364,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%BALZAM ZA KOSU U SPREJU KERATIN SYOSS 440ML
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l







