Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok Fruvita Jabuka 100% 0,33 l PET

Voćni Sok Fruvita Jabuka 100% 0,33 l PET
Pakovanje 330 ml 19 prodavnica Barkod 8606107329413
95,00 din
najjeftinije u prodavnici dm
287,88 din/l
Najskuplje je 139,99 din, +47% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
95,00 din287,88 din/l
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta106,00 din321,21 din/l+11,00 din
-
VUM76 radnji u 40 mesta107,00 din324,24 din/l+12,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta109,99 din333,30 din/l+14,99 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula109,99 din333,30 din/l+14,99 din
-
Aleksandrović8 prodavnica: 109,99 din · Negotin, Bor, Kladovo, Zaječar109,99 din333,30 din/l+14,99 din
adrese radnji ▾
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49109,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6109,99 din
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38109,99 din
- Negotin · CITY MARKET BOR, Moše Pijade 26109,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb109,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68109,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36109,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99109,99 din
-
RIČ50 radnji u 21 mestu114,99 din348,45 din/l+19,99 din
-
Sunce (Qvattro)61 radnja u 12 mesta114,99 din348,45 din/l+19,99 din
-
Metalac Market81 radnja u 60 mesta115,00 din348,48 din/l+20,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta115,00 din348,48 din/l+20,00 din
-
ZAM25 radnji u 9 mesta119,90 din363,33 din/l+24,90 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik119,99 din363,61 din/l+24,99 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd120,00 din363,64 din/l+25,00 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 116,20 – 125,28 din120,74 din365,88 din/l+25,74 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad120,99 din366,64 din/l+25,99 din
-
VP Dima45 radnji u 26 mesta121,00 din366,67 din/l+26,00 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta129,99 din393,91 din/l+34,99 din
-
Mikromarket243 radnje u 48 mesta133,00 din403,03 din/l+38,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta139,99 din424,21 din/l+44,99 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 95,00 | 115,00 |
| 01.10.2026. | 95,00 | 115,00 |
| 01.09.2026. | 106,00 | 115,00 |
Promene cene
- dm 01.10. 115,00 → 95,00 din -17%
- Aroma 22.09. 129,99 → 139,99 din +8%
- City 22.09. 129,99 → 139,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUVITA JABUKA 0.33L 100%Aleksandrović
- SOK FRUVITA 100% JABUKA 0 .33LAroma, City
- SOK JABUKA 100% 0.33L PET FRUVITACash & Carry Plus
- fruvita voćni sok jabuka 330mldm
- FRUVITA PREMIUM JABUKA 0,33LEuro Ša M
- SOK FRUVITA PREMIUM 033L 100 JABUKA PETFortuna Market
- Sok Jabuka Fruvita PET 100% 330 mlMetalac Market
- FRU. 0.33L JABUKA PET SOKMikromarket
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−44 % po lVoćni Napitak Hello Jabuka 0,25 l
- Aleksandrović39,99
- BB Trade74,97
- Gomex75,90
+3 prodavnice159,96 din/l
−42 % po lVoćni Napitak Jodi Jabuka Minaqua 0,5 l
- Trnava Promet83,00
- Cash & Carry Plus84,99
- Roda87,99
+15 prodavnica166,00 din/l
−39 % po lVoćni Napitak Voćne Kapi Jabuka 0,2 l Brik
- Senta Promet%34,99
- Cash & Carry Plus44,99
- Euro Ša M47,00
+11 prodavnica174,95 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- Aman%229,99
- BB Trade%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l
−24%Voćni Napitak Next Joy Višnja 1,5 l PET
- Cash & Carry Plus134,99
- Aman%139,99
- Gomex%139,99
+36 prodavnica89,99 din/l








