Cene → Slatkiši i žitarice → Wellness integralni keks MK10 210g

Wellness integralni keks MK10 210g
Pakovanje 210 g 2 prodavnice Barkod 8600043030532
134,99 din
najjeftinije u prodavnici Lidl
642,81 din/kg
Najskuplje je 139,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
134,99 din642,81 din/kg
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula139,99 din666,62 din/kg+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 134,99 | 137,49 |
| 21.09.2026. | 134,99 | 137,49 |
| 20.09.2026. | 129,99 | 132,49 |
| 19.09.2026. | 129,99 | 130,74 |
| 01.09.2026. | 131,49 | 135,74 |
Promene cene
- Cash & Carry Plus 21.09. 129,99 → 139,99 din +8%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KEKS WELLNESS INT.SA SUVIM GROZDJEM 210gr BAMBICash & Carry Plus
- Wellness integralni keks MK10 210gLidl
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−48 % po kgKeks Integralni Crveno Voće&Limun Wellness 210 g
- Idea · Mercator · Roda%70,00
- VUM153,99
- Sunce (Qvattro)154,99
+11 prodavnica333,33 din/kg
−26 % po kgIntegralni keks jabuka cim.ovsena pah. Maxi 210g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi105,99
- Shop&Go109,99
476,14 din/kg
−26 % po kgIntegralni keks ovsene pahuljice Maxi 210g
- Profi99,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi104,99
476,14 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Wellness Granola Lešnik i Čokolada 60 g
- Europrom80,00
- Sunce (Qvattro)81,99
- Senta Promet82,50
+8 prodavnica1.333,33 din/kg
Wellness granola čokolada i narandža 60g
- Sunce (Qvattro)79,99
- VUM79,99
- Senta Promet82,50
+6 prodavnica1.333,17 din/kg
Wellness Yes Fiber High 125 g
- Senta Promet164,99
- Šumadija Market166,00
- ZAM169,90
+4 prodavnice1.319,92 din/kg
Wellness Granola Čokolada i Narandža 330 g
- Sunce (Qvattro)364,99
- Senta Promet366,67
- Trlić384,99
+2 prodavnice1.106,03 din/kg
Wellness Granola Lešnik i Čokolada 330 g
- Sunce (Qvattro)364,99
- Senta Promet379,99
- Trlić384,99
+2 prodavnice1.106,03 din/kg
−10%Wellness sa Ovsenim Pahuljicama 210 g Integralni Keks Bambi
- Cash & Carry Plus139,99
- Tekijanka149,99
- RIČ159,99
+2 prodavnice666,62 din/kg
Wellness 205 g Nar.-Čokolada
- Transkom 94145,00
- Aksa159,00
- Trlić159,90
+1 prodavnica707,32 din/kg
Wellness integralni keks čokolada MK16 210g
- Lidl153,49
- Fortuna Market154,99
730,90 din/kg














