Cene → Lična higijena i kozmetika → Sapun Badem i Mleko Fresh 75 g

Sapun Badem i Mleko Fresh 75 g
Pakovanje 75 g 18 prodavnica Barkod 8606105240239
46,42 din
najjeftinije u prodavnici Cash & Carry Plus
📍 Radnje ovog lanca: Beograd, Kula
618,93 din/kg
Najskuplje je 79,99 din, +72% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
46,42 din618,93 din/kg
-
47,99 din54,69 din639,87 din/kg+1,57 din
-
47,99 din54,69 din639,87 din/kg+1,57 din
-
47,99 din54,69 din639,87 din/kg+1,57 din
-
Europrom48 radnji u 24 mesta49,90 din665,33 din/kg+3,48 din
-
BB Trade162 radnje u 92 mesta54,97 din732,93 din/kg+8,55 din
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad56,99 din759,87 din/kg+10,57 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 55,72 – 60,99 din57,99 din773,20 din/kg+11,57 din
-
Aleksandrović3 prodavnice: 59,99 din · Negotin, Bukovče59,99 din799,87 din/kg+13,57 din
adrese radnji ▾
- Bukovče · Market Bukovče, Dimitrija Belivakića 2/559,99 din
- Negotin · A market, Stefanije Mihajlović 759,99 din
- Negotin · MARKET & DISKONT NEGOTIN, Stanka Paunovića 4359,99 din
-
Senta Promet58 radnji u 29 mesta59,99 din799,87 din/kg+13,57 din
-
Podunavlje144 radnje u 73 mesta59,99 din799,87 din/kg+13,57 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd60,00 din800,00 din/kg+13,58 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta61,00 din813,33 din/kg+14,58 din
-
Soulfood69 radnji u 9 mesta61,99 din826,53 din/kg+15,57 din
-
Tekijanka42 radnje u 23 mesta62,28 din830,40 din/kg+15,86 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta63,00 din840,00 din/kg+16,58 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta69,99 din933,20 din/kg+23,57 din
-
Aman301 radnja u 93 mesta79,99 din1.066,53 din/kg+33,57 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea · Univerexport · Aman (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 46,42 | 59,99 |
| 01.09.2026. | 46,42 | 59,99 |
Promene cene
- BB Trade 22.09. 64,97 → 54,97 din -15%
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN FRESH 75G BADEM-MLEKOAleksandrović
- SAPUN FRESH BADEM I MLEKO 75GAman
- SAPUN FRESH ALMOND & MILK 75GBB Trade
- SAPUN FRESH ALMOND MILK 75grCash & Carry Plus
- FRESH SAPUN BADEM MLEKO 75GEuro Ša M
- SAPUN FRESH BADEM-MLEKO 75gEuroprom
- SAPUN FRESH ALMOND&MILK 75G PIRIdea, Mercator, Roda
- sapun fresh badem-mleko 75g piramida-72Podunavlje
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −51 % po kg
Čvrsti sapun EVISSA 70g Fresh
- Transkom 94%22,90
- Trnava Promet28,00
- Fortuna Market29,99
+1 prodavnica305,33 din/kg - −46 % po kg
Evissa Sapun 75 g Fresh
- VUM24,99
- Sunce (Qvattro)25,99
- Prima39,50
+1 prodavnica333,20 din/kg
−28 % po kgSapun med i mleko Premia 90g
- Profi39,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi47,99
- Shop&Go49,99
444,33 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−17%Sapun Tečni Dopuna Badem&Vanila Fresh 1 l
- Sunce (Qvattro)%169,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi%174,99
- Trnava Promet%175,00
+29 prodavnica145,66 din/l
−23%Sapun Baby Merima 87 g
- Trnava Promet80,00
- VP Dima84,00
- Cash & Carry Plus84,99
+29 prodavnica919,54 din/kg
−35%Sapun Exfoliating Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Cash & Carry Plus94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
−24%Sapun Cream Bar Dove 90 g
- Trnava Promet%89,00
- RIČ89,99
- Senta Promet94,99
+28 prodavnica988,89 din/kg
Sapun Tečni Aquarium Palmolive 300 ml
- Morava228,00
- Metalac Market249,00
- Medius249,99
+27 prodavnica760,00 din/l
Sapun Lahor Aqua 80 g
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
+27 prodavnica749,88 din/kg
−31%Sapun Baby Becutan 90 g
- Europrom69,90
- Idea · Mercator · Roda%69,99
- Cash & Carry Plus74,99
+25 prodavnica776,67 din/kg
−33%Sapun Creme Care Nivea 100 g
- Idea · Mercator · Roda%120,00
- Trnava Promet126,00
- Euro Ša M127,00
+25 prodavnica1.200,00 din/kg











