Cene → Lična higijena i kozmetika → Cvrsti sapun EVISSA 70g Fresh
Cvrsti sapun EVISSA 70g Fresh
Pakovanje 75 g 3 prodavnice Barkod 8681725025701
28,00 din
najjeftinije u prodavnici Trnava Promet
373,33 din/kg
Najskuplje je 33,00 din, +18% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
28,00 din373,33 din/kg
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik29,99 din399,87 din/kg+1,99 din
-
Morava30 radnji u 7 mesta33,00 din440,00 din/kg+5,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 28,00 | 29,99 |
| 25.09.2026. | 28,00 | 29,99 |
| 01.09.2026. | 28,00 | 30,50 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- SAPUN EVISSA 75G FRESHFortuna Market
- SAP.EVISSA 75GR/70G FRESHMorava
- Cvrsti sapun EVISSA 70g FreshTrnava Promet
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Antibakterijski
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+20 prodavnica749,88 din/kg
−28%Cvrsti sapun LAHOR 80g Baby
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- RIČ%64,99
+18 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY aloe&honey 0140 6
- Cash & Carry Plus79,98
- Trnava Promet80,00
- Metalac Market89,00
+12 prodavnica571,29 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji Bebi roze 78g NEVENA 6
- Idea%64,99
- Mercator%64,99
- Roda%64,99
+10 prodavnica833,21 din/kg
−26%Cvrsti sapun deciji organski 78g NEVENA 6
- Idea%79,99
- Mercator%79,99
- Roda%79,99
+10 prodavnica1.025,51 din/kg
−27%Cvrsti sapun LAHOR 80g Sensitive
- Cash & Carry Plus59,99
- Trnava Promet64,00
- Morava68,00
+8 prodavnica749,88 din/kg
Cvrsti sapun NANCY vitamin E 0140 6
- Cash & Carry Plus69,99
- Trnava Promet80,00
- Šumadija Market88,00
+7 prodavnica499,93 din/kg
Cvrsti sapun PALMOLIVE 90g milk&honey 4
- Trnava Promet64,00
- Metalac Market69,00
- Cash & Carry Plus69,99
+6 prodavnica711,11 din/kg






