Cene → Kućna hemija → OSV WC BREF PRONATURE MINT 2X50G

OSV WC BREF PRONATURE MINT 2X50G
Pakovanje 100 g 3 prodavnice Barkod 9000101360158
402,67 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
4.026,70 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 362,00 | 402,67 |
| 01.09.2026. | 362,00 | 402,67 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BREF PRO NATURE MINT 2X50GEuro Ša M
- OSV WC BREF PRONATURE MINT 2X50GIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−33%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS SPRING LENOR 150G
- Cash & Carry Plus449,05
- Medius%449,90
- Tekijanka%449,99
+20 prodavnica2.993,67 din/kg
−50%OSVEŽIVAČ KOMPLET BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- dm%719,00
- Trnava Promet768,00
- Euro Ša M885,00
+19 prodavnica2.876,00 din/l
−11%OSVEŽIVAČ KOMPLET ANTI TOBACCO AIRWICK 19ML
- Trnava Promet%409,00
- VUM479,99
- Čutura%499,99
+18 prodavnica21.526,32 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU LAVANDA AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet255,00
- Euro Ša M266,00
+18 prodavnica666,63 din/l
−38%OSVEŽIVAČ ZA VEŠ BEADS GOLD ORCHID LENOR 150G
- Medius%449,90
- Cash & Carry Plus449,99
- Europrom479,90
+17 prodavnica2.999,33 din/kg
OSVEŽIVAČ DOPUNA BELO CVEĆE AIRWICK 250ML
- Trnava Promet376,00
- Euro Ša M421,00
- VUM509,99
+16 prodavnica1.504,00 din/l
−9%OSVEŽIVAČ U SPREJU AQUAMARIN AIRWICK 300ML
- Aleksandrović199,99
- Trnava Promet225,00
- Euro Ša M277,00
+16 prodavnica666,63 din/l
OSVEŽIVAČ U SPREJU MAGNOLIA&VANILA GLADE 300ML
- Cash & Carry Plus284,99
- Aroma286,80
- Trnava Promet325,00
+16 prodavnica949,97 din/l










