Cene → Lična higijena i kozmetika → Balzam Gliss Bio-Tech Res 200 ml
Balzam Gliss Bio-Tech Res 200 ml
Pakovanje 200 ml 4 prodavnice Barkod 9000101242508
160,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
800,00 din/l
Najskuplje je 379,90 din, +137% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
160,00 din361,72 din800,00 din/l
-
160,00 din361,72 din800,00 din/l
-
160,00 din361,72 din800,00 din/l
-
Europrom48 radnji u 24 mesta379,90 din1.899,50 din/l+219,90 din
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 361,72 | 361,72 |
| 01.09.2026. | 361,72 | 361,72 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- REGEN.GLISS RESTORE 200ml-508Europrom
- BALZAM GLISS BIO-TECH RES 200MLIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−30%Balzam za Kosu u Spreju Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Univerexport%369,00
- Trnava Promet424,00
- Prima%429,90
+29 prodavnica1.845,00 din/l
−35%Balzam za Kosu u Spreju Q10 Schauma 250 ml
- Idea · Mercator · Roda%229,99
- Cash & Carry Plus239,50
- Sunce (Qvattro)253,99
+22 prodavnice919,96 din/l
−20%Balzam za Kosu u Spreju Hyaluron Pump Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−25%Balzam za Usne Original Labello 4,8 g
- Trnava Promet%169,00
- Cash & Carry Plus184,99
- Morava234,00
+22 prodavnice35.208,33 din/kg
−20%Balzam za Kosu Total Repair Elseve 200 ml
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
- Cash & Carry Plus439,99
+20 prodavnica2.145,00 din/l
−20%Balzam za Kosu Color Vive Elseve 200 ml
- Lidl423,49
- dm429,00
- Idea · Mercator · Roda%429,99
+20 prodavnica2.117,45 din/l
−32%Balzam za Kosu Ultimate Repair Gliss 200 ml
- Sunce (Qvattro)%299,99
- Lilly%349,99
- Maxi Online%349,99
+22 prodavnice1.499,95 din/l
−23%Balzam za Kosu u Spreju Keratin Syoss 440 ml
- Trnava Promet%369,00
- ZAM%409,90
- Sunce (Qvattro)429,99
+20 prodavnica838,64 din/l










