Cene → Kućna hemija → DET ARIEL PODS EXTRA CLEAN 50/1

DET ARIEL PODS EXTRA CLEAN 50/1
Pakovanje 50 kom 4 prodavnice Barkod 8700216803847
1.750,00 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 13.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
35,00 din/kom
Najskuplje je 2.499,00 din, +43% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
1.750,00 din2.945,56 din35,00 din/kom
-
1.750,00 din2.945,56 din35,00 din/kom
-
1.750,00 din2.945,56 din35,00 din/kom
-
2.499,00 din3.026,00 din49,98 din/kom+749,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 2.945,56 | 2.945,56 |
| 01.09.2026. | 2.945,56 | 2.945,56 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DET ARIEL PODS EXTRA CLEAN 50/1Idea, Mercator, Roda
- Ariel Extra Clean PODS kapsule 50 komadaMaxi Online
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 900ML
- Morava%285,00
- Senta Promet289,99
- Transkom 94299,00
+39 prodavnica316,67 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE LIMUN MER 450ML
- Transkom 94105,00
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
+38 prodavnica233,33 din/l
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE LEMON FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+37 prodavnica355,33 din/l
−34%DETERDŽENT ZA VEŠ JORGOVAN 30PR MERIX 2.25KG
- Morava%399,99
- VUM%399,99
- Euro Ša M439,00
+35 prodavnica177,77 din/kg
−24%DETERDŽENT ZA SUĐE CHAMOMILE&VITAMIN FAIRY 450ML
- Medius%159,90
- Europrom%169,90
- Prima%169,90
+35 prodavnica355,33 din/l
−30%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 450ML
- Trnava Promet%109,00
- Cash & Carry Plus110,99
- Fortuna Market114,99
+34 prodavnice242,22 din/l
−33%DETERDŽENT ZA SUĐE ALOE VERA MER 750ML
- Leon%159,99
- Cash & Carry Plus167,99
- Fortuna Market169,99
+34 prodavnice213,32 din/l
−35%DETERDŽENT ZA VEŠ SOFT LOTUS DUEL 2.7KG
- Sunce (Qvattro)%399,99
- Šumadija Market439,90
- Cash & Carry Plus439,99
+32 prodavnice148,14 din/kg













