Cene → Hleb i peciva → HLEB INTEGRALNI 380G
HLEB INTEGRALNI 380G
Pakovanje 380 g 3 prodavnice Barkod 8606108510155
129,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
342,08 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 129,99 | 129,99 |
| 01.09.2026. | 129,99 | 129,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−11%HLEB CARSKI TVOJIH 5 MINUTA 300G
- Profi139,99
- Univerexport%139,99
- Trnava Promet142,00
+30 prodavnica466,63 din/kg
HLEB 7 ZRNA SEČENI TVOJIH 5 MINUTA 450G
- Trnava Promet95,00
- Profi104,99
- Euro Ša M112,00
+29 prodavnica211,11 din/kg
−21%HLEB OBOGAĆEN TONUS 300G
- Metro142,99
- Podunavlje189,99
- Univerexport%189,99
+26 prodavnica476,63 din/kg
HLEB CRNI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Aleksandrović69,00
- Idea94,99
- Mercator94,99
+26 prodavnica138,00 din/kg
HLEB MEŠANO RAŽANI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet95,00
- Euro Ša M101,00
- RIČ103,00
+23 prodavnice190,00 din/kg
−4%HLEB BELI REZANI TVOJIH 5 MINUTA 500G
- Trnava Promet69,00
- Luki79,90
- Podunavlje79,99
+23 prodavnice138,00 din/kg
−25%HLEB NATURAL TONUS 300G
- Univerexport%179,99
- Podunavlje189,99
- Cash & Carry Plus204,99
+21 prodavnica599,97 din/kg
−19%HLEB REZANI VITA ENERGY TVOJIH 5 MINUTA 400G
- Mercator159,99
- Univerexport%159,99
- Idea189,99
+19 prodavnica399,98 din/kg








