Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM EXTRA MALINA 375G UMK
DŽEM EXTRA MALINA 375G UMK
Pakovanje 375 g 3 prodavnice Barkod 8605002332870
409,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
1.093,31 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
409,99 din449,99 din1.093,31 din/kg
-
409,99 din449,99 din1.093,31 din/kg
-
409,99 din449,99 din1.093,31 din/kg
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 449,99 | 449,99 |
| 01.09.2026. | 449,99 | 449,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
- −16 % po kg
DŽEM MALINA EXTRA BUDIMKA 370G
- Aleksandrović339,99
- Univerexport%349,99
- Europrom359,90
918,89 din/kg
−54 % po kgDŽEM JAGODA EXTRA PIONIR 360G
- Euro Ša M183,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea%199,99
+6 prodavnica508,33 din/kg
−49 % po kgDŽEM KUPINA EXTRA PIONIR 360G
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea%199,99
- Mercator%199,99
+6 prodavnica555,53 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+28 prodavnica499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Maxi%299,99
+26 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea229,41
+21 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea%319,99
- Mercator%319,99
+17 prodavnica463,22 din/kg
−25%DŽEM JAGODA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea%299,99
- Mercator%299,99
+16 prodavnica499,98 din/kg











