Cene → Kućna hemija → VODA DESTILOVANA DEMI 5L PANONIJA

VODA DESTILOVANA DEMI 5L PANONIJA
Pakovanje 5 l 3 prodavnice Barkod 8600213410126
259,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
52,00 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 259,99 | 259,99 |
| 01.09.2026. | 259,99 | 259,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −50 % po l
HIT DEMI DESTILOVANA VODA 5L
- ZAM129,90
- Europrom149,90
- Podunavlje149,99
+3 prodavnice25,98 din/l - −42 % po l
DEMI VODA DESTILOVANA VODA 5L
- VP Dima150,00
- Euro Ša M165,00
30,00 din/l
−62 % po lVODA DEMI 6L DAX
- Idea · Mercator · Roda119,99
20,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima





