Cene → Kućna hemija → Om Semana Extra Fresh Bright SKY 2 l

Om Semana Extra Fresh Bright SKY 2 l
Pakovanje 2 l 3 prodavnice Barkod 3800024048746
849,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
425,00 din/l
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
849,99 din425,00 din/l
-
Roda32 radnje u 22 mesta849,99 din425,00 din/l
-
Idea251 radnja u 68 mesta849,99 din425,00 din/l
🛵 Dostava preko Wolta: Mercator · Roda · Idea (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 849,99 | 849,99 |
| 01.09.2026. | 849,99 | 849,99 |
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
- −42 % po l
Omeksivac za Ves Semana Extra Fresh Violet 1,45 l
- Sunce (Qvattro)359,99
- Aroma451,70
248,27 din/l
−28 % po lOmeksivac SEMANA Extra Fresh 1.5l Sensitive
- Aksa459,00
- Trnava Promet527,00
- Metalac Market529,00
+5 prodavnica306,00 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Semana Bright Sky omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
+1 prodavnica348,75 din/lSemana Clear Breeze omekšivač 800ml
- dm279,00
- Fortuna Market349,99
- Cash & Carry Plus359,99
348,75 din/l
Semana Omeksivac 1,7 l Violet Kiss
- Sunce (Qvattro)499,99
- Aroma543,60
- Trlić599,99
294,11 din/l
Semana 1650 ml Gold Fever
- Trlić599,99
- Lilly689,99
363,63 din/l
Semana Fresh Blue 1,7 l
- Trlić599,99
- Mikromarket719,00
352,94 din/lSemana Spring Bloom omekšivač 800ml
- dm279,00
- Cash & Carry Plus340,00
348,75 din/l










