Cene → Sveže i prerađeno meso → SVINJSKI VRAT SK M
SVINJSKI VRAT SK M
3 prodavnice Barkod 2051725000002
649,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 04.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
649,99 din749,99 din
-
649,99 din749,99 din
-
649,99 din749,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 749,99 | 749,99 |
| 01.09.2026. | 749,99 | 749,99 |
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
Svinjski paprikas 0300 Takovo
- Trnava Promet265,00
- Cash & Carry Plus269,99
- Fortuna Market274,99
+7 prodavnica883,33 din/kg
SVINJSKI SUVI VRAT 100 MAXI
- Maxi249,99
- Maxi Online249,99
- Mega Maxi249,99
+2 prodavnice2.499,90 din/kgSVINJSKI VRAT BK SNICLE 400G
- BB Trade359,97
- Metro399,95
- Aroma399,99
+2 prodavnice899,93 din/kg
SVINJSKI KARE SK - SNICLE 400GR MAP
- BB Trade274,97
- Metro307,99
- Podunavlje339,99
+2 prodavnice687,43 din/kgSVINJSKI KARE SK U MARINADI 450G
- Idea349,99
- Mercator349,99
- Roda349,99
+1 prodavnica777,76 din/kg
Svinjski but b/k snicla 510g
- Maxi Online458,99
- Mega Maxi458,99
- Profi458,99
+1 prodavnica899,98 din/kg
Svinjski vrat sk 510g
- Maxi Online407,99
- Mega Maxi407,99
- Profi407,99
+1 prodavnica799,98 din/kgSVINJSKI VRAT SK - SNICLE 400GR MAP
- BB Trade299,97
- Leon399,99
- Podunavlje429,99
+1 prodavnica749,93 din/kg










