Cene → Sveže i prerađeno meso → Svinjski paprikas 0300 Takovo
Svinjski paprikas 0300 Takovo
Pakovanje 300 g 11 prodavnica Barkod 8601900304339
185,00 din
najjeftinije u prodavnici Prima
616,67 din/kg
Najskuplje je 379,99 din, +105% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
185,00 din616,67 din/kg
-
Trnava Promet38 radnji u 8 mesta265,00 din883,33 din/kg+80,00 din
-
Cash & Carry PlusRadnje: Beograd, Kula269,99 din899,97 din/kg+84,99 din
-
Fortuna MarketRadnje: Aranđelovac, Topola, Stojnik274,99 din916,63 din/kg+89,99 din
-
Transkom 9463 radnje u 28 mesta279,00 din930,00 din/kg+94,00 din
-
Euro Ša M19 radnji u 14 mesta285,00 din950,00 din/kg+100,00 din
-
Šumadija MarketRadnje: Beograd295,00 din983,33 din/kg+110,00 din
-
Trlić24 radnje u 14 mesta339,99 din1.133,30 din/kg+154,99 din
-
Roda32 radnje u 22 mesta367,99 din1.226,63 din/kg+182,99 din
-
MercatorRadnje: Beograd369,99 din1.233,30 din/kg+184,99 din
-
Idea251 radnja u 68 mesta379,99 din1.266,63 din/kg+194,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 28.09.2026. | 185,00 | 285,00 |
| 01.09.2026. | 185,00 | 285,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- G.J.SVINJSKI PAPRIKAS 300gr TAKOVOCash & Carry Plus
- SVINJSKI PAPRIKAS 300GEuro Ša M
- SVINJSKI PAPRIKAŠ 300G TAKOVOFortuna Market
- PAPRIKAŠ SVINJSKI 300G TAKOVOIdea, Mercator, Roda
- SVINJSKI PAPRIKAS 300G SLPrima, Transkom 94
- Svinjski paprikas 0300 TakovoŠumadija Market, Trnava Promet
- SVINJSKI PAPRIKAS 300g TAKOVOTrlić
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
SVINJSKI VRAT BK SNICLE 400G
- BB Trade359,97
- Metro399,95
- Aroma399,99
+3 prodavnice899,93 din/kg
SVINJSKI KARE SK - SNICLE 400GR MAP
- BB Trade274,97
- Metro307,99
- Podunavlje339,99
+3 prodavnice687,43 din/kgSVINJSKI VRAT SK - SNICLE 400GR MAP
- BB Trade299,97
- Leon399,99
- Podunavlje429,99
+2 prodavnice749,93 din/kg
SVINJSKI SUVI VRAT 100 MAXI
- Maxi249,99
- Maxi Online249,99
- Mega Maxi249,99
+2 prodavnice2.499,90 din/kg
Svinjski but b/k snicla 510g
- Maxi Online458,99
- Mega Maxi458,99
- Profi458,99
+1 prodavnica899,98 din/kg
Svinjski vrat sk 510g
- Maxi Online407,99
- Mega Maxi407,99
- Profi407,99
+1 prodavnica799,98 din/kgSVINJSKI KARE SK U MARINADI 450G
- Idea349,99
- Mercator349,99
- Roda349,99
+1 prodavnica777,76 din/kgSVINJSKI NAREZAK 400G TISACOOP
- Prima189,00
- Transkom 94199,90
- Trlić199,99
+1 prodavnica472,50 din/kg







