Cene → Bezalkoholna pića, kafa i čaj → Voćni Sok Fruvita Lemonade 0,75 l PET

Voćni Sok Fruvita Lemonade 0,75 l PET
Pakovanje 750 ml 4 prodavnice Barkod 8606030050460
119,90 din
najjeftinije u prodavnici Fortuna Market
📍 Radnje ovog lanca: Aranđelovac, Topola, Stojnik
159,87 din/l
Najskuplje je 198,86 din, +66% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
119,90 din159,87 din/l
-
VUM76 radnji u 40 mesta189,99 din253,32 din/l+70,09 din
-
Gomex157 radnji u 102 mesta193,20 din257,60 din/l+73,30 din
-
Univerexport217 radnji u 89 mesta · 191,39 – 206,34 din198,86 din265,15 din/l+78,96 din
🛵 Dostava preko Wolta: Univerexport (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 02.10.2026. | 119,90 | 189,45 |
| 01.09.2026. | 119,90 | 189,45 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- FRUVITA LEMONADE 0,75LAroma
- FRUVITA NAPITAK LEMONADE 750 ML.Euro Ša M
- T SOK FRUVITA 075L LIMUN PETFortuna Market
- SOK FRUVITA LEMONADE 0.75LGomex
- VOĆNI SOK FRUVITA LEMONADE 0,75L PETUniverexport
- FRUVITA LIMUNADA 0,75VUM
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po l - proverite sastav i ukus
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun 1,25 l PET
- BB Trade%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus119,99
+35 prodavnica87,99 din/l
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun Jagoda 1,25 l PET
- Idea · Mercator · Roda%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus120,65
+23 prodavnice87,99 din/l
−45 % po lVoćni Napitak Next Lemonade Limun Nana 1,25 l PET
- BB Trade%109,99
- Univerexport%109,99
- Cash & Carry Plus120,65
+34 prodavnice87,99 din/l
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−23%Voćni Nektar Nectar Family Borovnica 1 l Brik
- Morava%145,00
- Cash & Carry Plus159,99
- Trnava Promet%160,00
+38 prodavnica145,00 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Multivitamin 1,5 l PET
- Šumadija Market99,90
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,60 din/l
−33%Voćni Napitak Tube Orange 1,5 l PET
- RIČ%99,99
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
+37 prodavnica66,66 din/l
−26%Voćni Napitak Tube Red Mix 1,5 l PET
- Transkom 94109,00
- Mikromarket%114,99
- Cash & Carry Plus124,99
+37 prodavnica72,67 din/l
−28%Voćni Nektar Nectar Family Jabuka 1,5 l Brik
- Lidl149,99
- VUM%149,99
- Podunavlje%158,99
+37 prodavnica99,99 din/l
−18%Voćni Nektar Nectar Family Jagoda 0,2 l Brik
- VUM39,99
- Idea · Mercator · Roda%44,99
- Trnava Promet46,00
+34 prodavnice199,95 din/l
−21%Voćni Sok Life Borovnica 1 l Brik
- Idea · Mercator · Roda%219,99
- RIČ%219,99
- Aman%229,99
+34 prodavnice219,99 din/l
−23%Voćni Nektar Nectar Family Breskva 0,2 l Brik
- Šumadija Market39,90
- Metalac Market%39,99
- Leon41,99
+36 prodavnica199,50 din/l













