Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM POMORANDŽA 375G MANARI

DŽEM POMORANDŽA 375G MANARI
Pakovanje 375 g 6 prodavnica Barkod 8606107917979
369,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator, na akciji do 11.10.
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
986,64 din/kg
✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana
Najskuplje je 461,99 din, +25% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
369,99 din437,07 din986,64 din/kg
-
369,99 din437,07 din986,64 din/kg
-
369,99 din437,07 din986,64 din/kg
-
Super VeroRadnje: Beograd, Novi Sad439,99 din1.173,31 din/kg+70,00 din
-
Aroma92 radnje u 8 mesta449,99 din1.199,97 din/kg+80,00 din
-
Mega Maxi14 radnji u 10 mesta461,99 din1.231,97 din/kg+92,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 437,07 | 438,53 |
| 01.09.2026. | 437,07 | 438,53 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- DŽEM POMORANDŽA 375G MANARIAroma, City
- DŽEM OD POMORANDŽE 375G MANARIIdea, Mercator, Roda
- Dzem pomorandza Manari 375gMega Maxi
- DŽEM POMORANDŽA 375GR MANARISuper Vero
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+23 prodavnice499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+21 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+19 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- VP Dima%329,90
+15 prodavnica463,22 din/kg
−19%DZEM SIPURAK 680g HISAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+16 prodavnica463,22 din/kg








