Cene → Hrana za bebe → Bebi Kašica Nutrino Teletina 190 g

Bebi Kašica Nutrino Teletina 190 g
Pakovanje 190 g 2 prodavnice Barkod 8606019651848
219,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.152,63 din/kg
Najskuplje je 250,40 din, +14% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
219,00 din1.152,63 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta250,40 din1.317,89 din/kg+31,40 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 03.10.2026. | 219,00 | 250,40 |
| 26.09.2026. | 219,00 | 250,40 |
| 01.09.2026. | 250,40 | 254,70 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Nutrino kašica tel. sa mešanim povr. i pavl. 190gAksa
- BEBI KASICA NUTRINO TELETINA 190GAroma, City
- KAS.TEL/MES.POV/PAVL.190GPrima
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−18 % po kgBebi Kašica Bebivita Bres Kva 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
−18 % po kgBebi Kašica Bebivita Slji Va 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Bebi Voćni Pire Nutrino Ćuretina, Povrće 190 g
- Aroma250,40
- BB Trade264,97
- Aksa265,00
+2 prodavnice1.317,89 din/kg
Bebi Pire Nutrino Junetina i Povrće 190 g
- Aroma250,40
- Trlić259,00
- Čutura269,99
1.317,89 din/kg
Bebi Kaša Nutrino Organic Banana i Jabuka 190 g
- Aroma256,40
- Aksa259,00
1.349,47 din/kg
Bebi Kaša Suva Šljiva Nutrino Organic 125 g
- Aksa199,00
- Aroma211,40
1.592,00 din/kg
Bebi Kašica Bebivita Bres Kva 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
Bebi Kašica Bebivita Slji Va 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
Bebi Kašica Frutek BIO Jabuka Breskva 120 g
- Aksa155,00
- Aroma167,30
1.291,67 din/kg
Bebi Kašica Frutek BIO Jabuka Šargarepa 120 g
- Aksa155,00
- Aroma167,30
1.291,67 din/kg


