Cene → Hrana za bebe → Bebi Kasica Frutek BIO Jabuka Sargarepa 120 g

Bebi Kasica Frutek BIO Jabuka Sargarepa 120 g
Pakovanje 120 g 2 prodavnice Barkod 3838945036269
155,00 din
najjeftinije u prodavnici Aksa
1.291,67 din/kg
Najskuplje je 167,30 din, +8% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
-
155,00 din1.291,67 din/kg
-
Aroma92 radnje u 8 mesta167,30 din1.394,17 din/kg+12,30 din
🛵 Dostava preko Wolta: Aksa · Aroma (otvara se Beograd, grad birate na Woltu; ponuda na Woltu može biti manja nego u radnji)
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- Frutek kašica bio jabuka i šargarepa 120gAksa
- BEBI KASICA FRUTEK BIO JABUKA SARGAREPA 120GRAroma, City
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−27 % po kgBebi Kasica Bebivita Bres Kva 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
−27 % po kgBebi Kasica Bebivita Slji Va 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
−11 % po kgBebi Kasica Nutrino Teletina 190 g
- Aksa219,00
- Aroma250,40
1.152,63 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

Bebi Voćni Pire Nutrino Ćuretina, Povrće 190 g
- Aroma250,40
- BB Trade264,97
- Aksa265,00
+2 prodavnice1.317,89 din/kg
Bebi Pire Nutrino Junetina i Povrće 190 g
- Aroma250,40
- Trlić259,00
- Čutura269,99
1.317,89 din/kg
Bebi Kasa Nutrino Organic Banana i Jabuka 190 g
- Aroma256,40
- Aksa259,00
1.349,47 din/kg
Bebi Kasa Suva Sljiva Nutrino Organic 125 g
- Aksa199,00
- Aroma211,40
1.592,00 din/kg
Bebi Kasica Bebivita Bres Kva 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
Bebi Kasica Bebivita Slji Va 190 g Alca
- Aksa179,00
- Aroma201,40
942,11 din/kg
Bebi Kasica Frutek BIO Jabuka Breskva 120 g
- Aksa155,00
- Aroma167,30
1.291,67 din/kg
Bebi Kasica Hipp BIO Bundeva sa Krompirom 125 g
- Aksa189,00
- Aroma244,20
1.512,00 din/kg


