Cene → Prerađeno voće i povrće → DŽEM ŠIPAK EXTRA BUDIMKA 370G
DŽEM ŠIPAK EXTRA BUDIMKA 370G
Pakovanje 370 g 2 prodavnice Barkod 8606027701139
339,99 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin, Bor, Zaječar, Kladovo
918,89 din/kg
Najskuplje je 349,99 din, +3% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
339,99 din918,89 din/kg
adrese radnji ▾
- Kladovo · MARKET PLUS KLADOVO, Lole Ribara 38329,99 din
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-36329,99 din
- Bor · Market Bor, 3. oktobra br.49339,99 din
- Bor · Super Market Bor, Filipa Filipovića 6339,99 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb339,99 din
- Negotin · Super Market, Trg Đorđa Stanojevića 68339,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović 2-Zajecar, Nikole Pasica br.99339,99 din
- Zaječar · Market & diskont Aleksandrović-Zaječar, Crvene Armije 296339,99 din
-
Univerexport akcija do 21.10.✓ Najniža cena u poslednjih 30 dana217 radnji u 89 mesta · 371,71 – 403,66 din349,99 din386,23 din945,92 din/kg+10,00 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 30.09.2026. | 339,99 | 363,11 |
| 01.09.2026. | 339,99 | 363,11 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- BUDIMKA EXTRA DZEM 370G SIPAKAleksandrović
- DŽEM ŠIPAK EXTRA BUDIMKA 370GUniverexport
Jeftinija zamena
Ista vrsta i slično pakovanje, jeftinije po kg - proverite sastav i ukus
−46 % po kgDŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+21 prodavnica499,98 din/kg
−45 % po kgDŽEM JAGODA EXTRA PIONIR 360G
- Euro Ša M183,00
- Cash & Carry Plus199,99
- Idea · Mercator · Roda%199,99
+4 prodavnice508,33 din/kg
−41 % po kgDŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+19 prodavnica540,51 din/kg
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−26%DŽEM KAJSIJA NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+23 prodavnice499,98 din/kg
−26%DŽEM KAJSIJA BAKINA TAJNA 670G
- Transkom 94499,90
- Super Vero%499,99
- Medius%519,90
+26 prodavnica746,12 din/kg
−28%DŽEM ŠIPAK NECTAR 600G
- Aman%299,99
- Idea · Mercator · Roda%299,99
- Maxi · Maxi Online · Mega Maxi · Profi%299,99
+21 prodavnica499,98 din/kg
−18%DŽEM ŠIPAK BAKINA TAJNA 670G
- Metalac Market455,00
- VP Dima499,90
- Medius%529,90
+24 prodavnice679,10 din/kg
−21%DŽEM KAJSIJA NECTAR 370G
- Super Vero%189,99
- Aleksandrović209,99
- Cash & Carry Plus214,99
+22 prodavnice513,49 din/kg
DŽEM ŠIPAK NECTAR 370G
- Aleksandrović199,99
- Cash & Carry Plus214,99
- Idea · Mercator · Roda229,41
+19 prodavnica540,51 din/kg
−19%DŽEM KAJSIJA PIONIR 680G
- Cash & Carry Plus314,99
- Idea · Mercator · Roda%319,99
- VP Dima%329,90
+15 prodavnica463,22 din/kg
−19%DZEM SIPURAK 680g HISAR
- Cash & Carry Plus314,99
- Fortuna Market329,99
- Aleksandrović349,99
+16 prodavnica463,22 din/kg










