Cene → Prerađeno voće i povrće → FEFERONI ZDRAVO LJUTI 290GR
FEFERONI ZDRAVO LJUTI 290GR
Pakovanje 290 g 1 prodavnica Barkod 8600103954259
89,90 din
najjeftinije u prodavnici Aleksandrović
📍 Radnje sa ovim proizvodom: Negotin
310,00 din/kg
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena. Gde trgovac objavljuje cene po radnjama, piše u kom mestu su radnje, a klikom vidite adrese.
-
89,90 din310,00 din/kg
adrese radnji ▾
- Negotin · Super Market Kladovo, Stefanije Mihajlović 34-3689,90 din
- Negotin · Mega Market, Koste Todorovića bb249,99 din
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 29.09.2026. | 169,95 | 261,00 |
| 01.09.2026. | 169,95 | 261,00 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- ZDRAVO FEFERONI LJUTI 290GAleksandrović
- FEFERONI ZDRAVO LJUTI 290GRAroma
- FEFERONI LJUTI 314GR ZDRAPrima
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima

FEFERONI LJUTI 720G CERIO
- Cash & Carry Plus268,69
- Čutura309,99
- Idea412,02
+7 prodavnica419,83 din/kg
−16%FEFERONI OFICIRKA 210ML PRONTO
- Metalac Market125,00
- Idea%129,99
- Mercator%129,99
+7 prodavnica595,24 din/lFEFERONI TO 350G "MILSA" 212
- ZAM139,90
- Tekijanka147,12
- Europrom149,90
+7 prodavnica399,71 din/kgFEFERONI 40G TO ""MILSA"
- Podunavlje34,99
- VUM34,99
- Metalac Market39,00
+6 prodavnica874,75 din/kgFEFERONI SA SIROM 370g
- Aleksandrović299,99
- Čutura379,99
- Prima399,00
+4 prodavnice810,78 din/kgFEFERONI PRONTO 720ml
- Cash & Carry Plus219,98
- Euro Ša M236,00
- Šumadija Market248,00
+2 prodavnice305,53 din/l
−13%FEFERONI LJUTI 340g MILSA
- BB Trade106,97
- Čutura%139,99
- Mikromarket147,00
+2 prodavnice314,62 din/kgFEFERONI PIKANT 370g MPK
- Cash & Carry Plus179,99
- Trlić179,99
- Aleksandrović199,99
+1 prodavnica486,46 din/kg















