Cene → Slatkiši i žitarice → KREM OD PISTACA CRUNCHY 135G

KREM OD PISTACA CRUNCHY 135G
Pakovanje 135 g 4 prodavnice Barkod 8033433491864
699,99 din
najjeftinije u prodavnici Mercator
📍 Radnje ovog lanca: Beograd
5.185,11 din/kg
Najskuplje je 726,99 din, +4% za isti proizvod, isti barkod.
Cene po prodavnicama
Cena važi za ceo lanac, ne za pojedinačnu radnju. Kad lanac ima više radnji, prikazana je srednja cena.
Kretanje cene
Redovne cene u maloprodaji, bez akcija. Uobičajena cena je sredina svih lanaca.
najniža cenauobičajena cena (sredina lanaca)
Prikaži kao tabelu
| Od dana | Najniža | Uobičajena |
|---|---|---|
| 01.10.2026. | 699,99 | 699,99 |
| 01.09.2026. | 699,99 | 699,99 |
Isti proizvod, drugi naziv
Svaki trgovac ga piše na svoj način. Povezali smo ih preko barkoda.
- KREM OD PISTACA CRUNCHY 135GAroma, City
- KREM PISTAĆ CRUNCHY 135G EVERGREENIdea, Mercator, Roda
Slični proizvodi
Iz iste kategorije, sa cenama u najjeftinijim lancima
−44%KREM GOLD 16% SECKANI LEŠNIK LINO LADA 350G
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+34 prodavnice882,57 din/kg
−31%Krem Eurocrem cinija 500g
- Prima%299,99
- Leon319,99
- Metalac Market339,00
+34 prodavnice599,98 din/kg
−16%KREM DUO LINO LADA 350G
- VP Dima%308,90
- ZAM%309,90
- VUM%319,90
+33 prodavnice882,57 din/kg
−4%KREM NUTELLA 750G
- Cash & Carry Plus763,99
- VUM%769,99
- Šumadija Market839,00
+29 prodavnica1.018,65 din/kg
−14%KREM MILK LINO LADA 350G
- Cash & Carry Plus319,99
- Fortuna Market319,99
- Euro Ša M329,00
+28 prodavnica914,26 din/kg
−27%KREM BLOK EUROCREM 50G
- Aksa40,00
- Trnava Promet46,00
- Euro Ša M47,00
+26 prodavnica800,00 din/kg
KREM EUROCREM 100G
- Euro Ša M82,00
- Metalac Market85,00
- Trnava Promet85,00
+25 prodavnica820,00 din/kg
−20%KREM NUTELLA 400G
- Metalac Market499,00
- VP Dima499,90
- ZAM499,90
+25 prodavnica1.247,50 din/kg











